alerjik astımın belirtileri

alerjik astımın belirtileri Haberleri

alerjik astımın belirtileri haberleri sayfasında alerjik astımın belirtileri haberlerini bulabilir tüm alerjik astımın belirtileri haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. alerjik astımın belirtileri haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 2 haber bulunmaktadır.

Mevsim geçişlerinde astım krizlerine dikkat! Astım neden olur?

Mevsim geçişlerinde astım krizlerine dikkat! Astım neden olur?

Mevsim geçişlerinde sıcaklık farkları yorgunluk, alerji ve astım gibi rahatsızlıkları da beraberinde getiriyor. Isı farkına maruz kalma, alerjenler, çevresel faktörler ve toprak, astımı tetikliyor. Mevsim geçişlerinde astım hastalarının daha özenli davranması gerektiğini belirten Medline Acil Sağlık Sorumlu Müdürü Dr. Koray Akay, astıma neden olan faktörleri, astım hastalarının dikkat etmesi gerekenleri ve alerjik astımın belirtilerini anlattı.
Bahar aylarından alerjik astıma dikkat: Alerjik astımı tetikleyen durumlar neler?

Bahar aylarından alerjik astıma dikkat: Alerjik astımı tetikleyen durumlar neler?

Göğüs Hastalıkları Uzmanı Dr. Demet Çetin, alerjik astım kadınlarda daha sık görüldüğünü belirterek, rahatsızlığın özellikle bahar aylarında kendini gösterdiğini ifade etti. Alerjik astım kronik bir hastalıktır. Medical Park Gaziantep Hastanesi Göğüs Hastalıkları Uzmanı Doktor Demet Çetin, alerjik astımın belirtileri, bahar alerjisinin nedenleri, astım tedavisi ve astımı tetikleyen durumlar hakkında bilgi verdi.