Aleyna Kalaycıoğlu

Aleyna Kalaycıoğlu Haberleri

Son dakika Aleyna Kalaycıoğlu haberleri ile ilgili Posta.com.tr'ye eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Aleyna Kalaycıoğlu gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Aleyna Kalaycıoğlu haber sayfamızda...
Kubilay Kaan Kundakçı cinayetinde 3. duruşma! Tutuklular kendilerini böyle savundu

Kubilay Kaan Kundakçı cinayetinde 3. duruşma! Tutuklular kendilerini böyle savundu

7.10.2026
Futbolcu Kubilay Kaan Kundakçı'nın silahlı saldırıda öldürülmesine ilişkin 7'si tutuklu 10 sanığın yargılandığı davada üçüncü duruşma görüldü. Tutuklu sanık Aleyna Kalaycıoğlu savunmasında "Sevdiğim insanı kaybettim, bunun için suçlanıyorum" derken Alaattin Kadayıfçıoğlu da "Parmağım tetikte bile değildi, Allah şahidimdir" ifadelerini kullandı. Görülen duruşma ertelendi.
Kubilay Kaan Kundakçı davasında kritik duruşma! Acılı baba mütalaaya tepki gösterdi!

Kubilay Kaan Kundakçı davasında kritik duruşma! Acılı baba mütalaaya tepki gösterdi!

7.10.2026
Ümraniye'de 21 yaşındaki futbolcu Kubilay Kaan Kundakçı'nın öldürülmesine ilişkin 10 sanıklı davada karar duruşması bugün görülecek. Duruşma öncesi konuşan baba Cemil Kundakçı, savcılık mütalaasına tepki göstererek “Katil Alaattin dışında herkese tahliye yolu gözüken bir karar” dedi.
Kubilay Kaan Kundakçı cinayetinde mütalaa açıklandı! Aleyna Kalaycıoğlu'nun tahliyesi istendi

Kubilay Kaan Kundakçı cinayetinde mütalaa açıklandı! Aleyna Kalaycıoğlu'nun tahliyesi istendi

6.10.2026
21 yaşındaki futbolcu Kubilay Kaan Kundakçı'nın öldürülmesine ilişkin yürütülen soruşturmada yeni bir gelişme yaşandı. Açıklana mütalaada sanık Aleyna Kalaycıoğlu’nun tahliyesi talep edildi.
Kubilay Kaan Kundakçı cinayeti davasında 2’nci duruşma! Ara karar verildi

Kubilay Kaan Kundakçı cinayeti davasında 2’nci duruşma! Ara karar verildi

13.07.2026
19 Mart'ta uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden genç futbolcu Kubilay Kaan Kundakçı cinayeti davasında bugün 2. duruşma görüldü. Tutuklu sanıklar Aleyna Kalaycıoğlu, Alaattin Kadayıfçıoğlu, Hüseyin Can Avcı, Mustafa Rece, Metin Kadayıfçıoğlu ve Ahmet Özkoç ile tutuksuz sanık Zuhal Kalaycıoğlu'nun yargılandığı davaya devam ediliyor. Mahkeme heyeti, sanıkların tutukluluk halinin devamına karar vererek duruşmayı 7 Ekim'e erteledi.
Kubilay Kaan Kundakçı cinayetinde yeni gelişme! Canbay 'Hedef bendim' dedi, savcılık kararını verdi

Kubilay Kaan Kundakçı cinayetinde yeni gelişme! Canbay 'Hedef bendim' dedi, savcılık kararını verdi

6.07.2026
Vahap Canbay, Kubilay Kaan Kundakçı'nın yaşamını yitirdiği saldırıya ilişkin, aralarında Aleyna Kalaycıoğlu'nun da bulunduğu 10 kişi hakkında "kasten öldürmeye teşebbüs" suçlamasıyla şikâyetçi oldu. "Hedef bendim, kurşun Kubilay'a isabet etti" ifadelerini kullanan Canbay'ın başvurusuyla ilgili yürütülen incelemede, söz konusu suça ilişkin yeterli unsur bulunmadığı gerekçesiyle takipsizlik kararı verildi.
Kubilay Kaan Kundakçı'nın babası Cemil Kundakçı: 'Ana-kız çok iyi rol yapıyor'

Kubilay Kaan Kundakçı'nın babası Cemil Kundakçı: 'Ana-kız çok iyi rol yapıyor'

25.06.2026
Kubilay Kaan Kundakçı cinayetine ilişkin görülen ilk duruşmanın ardından acılı baba Cemil Kundakçı, Günaydın’a konuştu. Dava sürecine ilişkin değerlendirmelerde bulunan Kundakçı, sanıklardan Aleyna Kalaycıoğlu hakkında dikkat çeken ifadeler kullandı. İlk duruşmada yaşananlara değinen acılı baba, Aleyna Kalaycıoğlu ve annesinin tavırlarına ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Kubilay Kaan Kundakçı davasında yürek yakan sözler! 'Müebbet bile bu acıyı dindirmez'

Kubilay Kaan Kundakçı davasında yürek yakan sözler! 'Müebbet bile bu acıyı dindirmez'

23.06.2026
Kubilay Kaan Kundakçı cinayetiyle ilgili davada müebbet hapis cezası istemiyle yargılanan Aleyna Kalaycıoğlu ve sevgilisi Alaattin Kadayıfçıoğlu hakim karşısına çıktı. Duruşmada söz alan anne Ülker Kundakçı ve baba Cemil Kundakçı'nın ifadeleri salonda duygusal anlar yaşanmasına neden oldu. Savunma sırasında Kalaycıoğlu'na tepki gösteren anne Kundakçı, “Bakmaya kıyamadığım çocuğumu 3 saniyede infaz ettiler” derken, baba Kundakçı ise “Bir aşk meselesi yüzünden oğlum öldü” sözleriyle yaşadığı acıyı dile getirdi.
Tatili yarım kaldı

Tatili yarım kaldı

23.06.2026
Uyuşturucu soruşturması nedeniyle 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin hakkında yakalama kararı çıkarılmıştı.
Cemre Baysel gözünü açar açmaz baklava istedi

Cemre Baysel gözünü açar açmaz baklava istedi

23.06.2026
Kanal D’deki ‘Güller ve Günahlar’ın ‘Zeynep’i Cemre Baysel dün göğsünde sekiz yıldır büyüyen iyi huylu bir kitle nedeniyle operasyon geçirdi.
‘Daha 17’de ‘Nuray’ı canlandıran Dilara Aksüyek kaptanlık yaptı

‘Daha 17’de ‘Nuray’ı canlandıran Dilara Aksüyek kaptanlık yaptı

23.06.2026
Kanal D’nin şimdiden yaza damgasını vuran dizisi ‘Daha 17’de ‘Nuray’ı canlandıran Dilara Aksüyek izin gününü denizde geçirdi.
Caner Erkin futbolu bıraktı tatile koştu! Ailecek keyif

Caner Erkin futbolu bıraktı tatile koştu! Ailecek keyif

23.06.2026
Futbolu bıraktığını açıklayan 37 yaşındaki Caner Erkin ile eşi Şükran Ovalı, yaz sezonunu Alaçatı’daki evlerinde açtı.
İlknaz Bektaş, kayaların üzerinde kitap okudu

İlknaz Bektaş, kayaların üzerinde kitap okudu

23.06.2026
Şarkıcı Selen Görgüzel’in iş insanı Yılmaz Bektaş’tan olan 27 yaşındaki kızı İlknaz Bektaş, Bodrum’da tatil yapıyor.
Özel kutlama

Özel kutlama

23.06.2026
Türkiye otomotiv sektöründe yarım asırlık bir geçmişe sahip olan TUROTO, dünya devi General Motors (GM) ile gerçekleştirdiği iş birliğini bir davetle kutladı.
Futbolcu Kubilay Kaan Kundakçı cinayeti davasında yeni gelişme! İşte ara karar

Futbolcu Kubilay Kaan Kundakçı cinayeti davasında yeni gelişme! İşte ara karar

23.06.2026
Futbolcu Kubilay Kaan Kundakçı cinayetinde mahkeme heyeti tutuklu sanıklar Aleyna Kalaycıoğlu ve Alaattin Kadayıfçıoğlu'nun tutukluluk hallerinin devamına karar verdi. Dava 13 Temmuz'a ertelendi.
Kubilay Kaan Kundakçı'nın acılı annesi isyan etti: 'Çocuğum aşk üçgeni yüzünden öldü'

Kubilay Kaan Kundakçı'nın acılı annesi isyan etti: 'Çocuğum aşk üçgeni yüzünden öldü'

22.06.2026
Ümraniye’de silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden futbolcu Kubilay Kaan Kundakçı cinayetine ilişkin davanın ilk duruşması bugün görüldü. Müebbet hapis cezası talebiyle yargılanan Alaattin Kadayıfçıoğlu ve Aleyna Kalaycıoğlu ile birlikte, 5 yıla kadar hapis istemiyle yargılanan İzzet Yıldızhan da ilk kez hakim karşısına çıktı.
Cinayet davasında ilk duruşma! Aleyna Kalaycıoğlu ve Alaattin Kadayıfçıoğlu hakim karşısında

Cinayet davasında ilk duruşma! Aleyna Kalaycıoğlu ve Alaattin Kadayıfçıoğlu hakim karşısında

22.06.2026
Ümraniye’de 19 Mart gecesi yaşanan silahlı saldırıda hayatını kaybeden 21 yaşındaki futbolcu Kubilay Kaan Kundakçı ile ilgili davada kritik duruşma bugün başlıyor. Müebbet hapis cezası talep edilen Alaattin Kadayıfçıoğlu ve Aleyna Kalaycıoğlu ile 5 yıla kadar hapis cezası istenen İzzet Yıldızhan, ilk kez hakim karşısına çıktı. Adliyede Canbay ve Kubilay Kaan Kundakçı'nın ailesi arasında gerilim yaşandı. İşte detaylar...
Kubilay Kaan Kundakçı cinayetinde ilk duruşma! Aleyna Kalaycıoğlu ve Alaattin Kadayıfçıoğlu hakim karşısında

Kubilay Kaan Kundakçı cinayetinde ilk duruşma! Aleyna Kalaycıoğlu ve Alaattin Kadayıfçıoğlu hakim karşısında

22.06.2026
Ümraniye’de 19 Mart gecesi yaşanan silahlı saldırıda hayatını kaybeden 21 yaşındaki futbolcu Kubilay Kaan Kundakçı ile ilgili davada kritik duruşma bugün başlıyor. Müebbet hapis cezası talep edilen Alaattin Kadayıfçıoğlu ve Aleyna Kalaycıoğlu ile 5 yıla kadar hapis cezası istenen İzzet Yıldızhan, ilk kez hakim karşısına çıktı. Adliyede Canbay ve Kubilay Kaan Kundakçı'nın ailesi arasında gerilim yaşandı. İşte detaylar...
Aleyna Kalaycıoğlu şikayetçi oldu! Rapçi Canbay hakkında hapis istemi

Aleyna Kalaycıoğlu şikayetçi oldu! Rapçi Canbay hakkında hapis istemi

6.05.2026
Futbolcu Kubilay Kaan Kundakçı cinayetinde tutuklanan ve müebbet hapsi istenen fenomen şarkıcı Aleyna Kalaycıoğlu, eski sevgilisi rapçi Vahap Canbay'dan “basit tehdit” ve “ısrarlı takip” suçlamalarıyla şikayetçi oldu. Hakkında iddianame düzenlenen Canbay için istenen ceza belli oldu.
Kubilay Kaan Kundakçı cinayetinde yeni gelişme! İzzet Yıldızhan tahliye edildi

Kubilay Kaan Kundakçı cinayetinde yeni gelişme! İzzet Yıldızhan tahliye edildi

5.05.2026
Aleyna Kalaycıoğlu ve Canbay çiftini barıştırmak için gittiği yerde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden futbolcu Kubilay Kaan Kundakçı soruşturmasında tutuklanan şarkıcı İzzet Yıldızhan hakkında tahliye kararı verildi.
Aşk Venedik'te diz çöktü

Aşk Venedik'te diz çöktü

25.04.2026
İş insanı Erol Özmandıracı, oyuncu eşi Naz Elmas ile yollarını ayırmasının ardından kalbini Elif Akbaş’a kaptırmıştı.
İddianame hazırlandı! Kubilay Kaan Kundakçı davasında istenen cezalar açıklandı

İddianame hazırlandı! Kubilay Kaan Kundakçı davasında istenen cezalar açıklandı

24.04.2026
Aleyna Kalaycıoğlu ve Canbay çiftini barıştırmak için gittiği yerde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden futbolcu Kubilay Kaan Kundakçı cinayetinde soruşturma tamamlandı. Alaattin Kadayıfçıoğlu ve Aleyna Kalaycıoğlu hakkında müebbet hapis cezası talep edilirken, İzzet Yıldızhan için ise 5 yıla kadar hapis cezası istendi.
Kubilay Kaan Kundakçı cinayeti! Aleyna Kalaycıoğlu ve Alaattin Kadayıfçıoğlu hakkında müebbet hapis talebi

Kubilay Kaan Kundakçı cinayeti! Aleyna Kalaycıoğlu ve Alaattin Kadayıfçıoğlu hakkında müebbet hapis talebi

24.04.2026
Aleyna Kalaycıoğlu ve Canbay çiftini barıştırmak için gittiği yerde uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybeden futbolcu Kubilay Kaan Kundakçı cinayetinde soruşturma tamamlandı. Alaattin Kadayıfçıoğlu ve Aleyna Kalaycıoğlu hakkında müebbet hapis cezası talep edilirken, İzzet Yıldızhan için ise 5 yıla kadar hapis cezası istendi.
Aleyna Kalaycıoğlu'nun son röportajı gün yüzüne çıktı! 'Çok kişi temizledim'

Aleyna Kalaycıoğlu'nun son röportajı gün yüzüne çıktı! 'Çok kişi temizledim'

3.04.2026
Futbolcu Kubilay Kaan Kundakçı cinayeti soruşturması kapsamında tutuklanan şarkıcı Aleyna Kalaycıoğlu, cezaevine girmeden önce katıldığı son programdaki açıklamalarıyla yeniden gündeme geldi. Soruşturma süreci devam ederken, ünlü ismin özel hayatına ve ilişkilere bakış açısına dair sarf ettiği sözler sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.
Aleyna Kalaycıoğlu eski sevgilisi Canbay'dan şikayetçi oldu

Aleyna Kalaycıoğlu eski sevgilisi Canbay'dan şikayetçi oldu

1.04.2026
Futbolcu Kubilay Kaan Kundakçı cinayeti soruşturması kapsamında tutuklanan Aleyna Kalaycıoğlu, avukatı aracılığıyla savcılığa başvurarak rapçi Canbay hakkında suç duyurusunda bulundu. Kalaycıoğlu, eski erkek arkadaşı olduğu belirtilen Canbay tarafından ciddi iddialarla suçlamalarda bulundu.
Aleyna Kalaycıoğlu krizi büyüyor! Yunus Emre cephesinde sular durulmuyor

Aleyna Kalaycıoğlu krizi büyüyor! Yunus Emre cephesinde sular durulmuyor

31.03.2026
Aleyna Kalaycıoğlu’nun tutuklanmasının ardından, Survivor’da bir dönem yakın arkadaş olduğu Yunus Emre Özden cephesinde dikkat çeken gelişmeler yaşandı. Yunus Emre’nin eski eşi Beria’nın yaptığı paylaşımlar gündem olurken, yaşananların ardından Özden adeta patladı. Öte yandan Yunus Emre’nin cezaevinde olma nedenine dair detaylar da ortaya çıktı. Gelişmeler, kısa sürede sosyal medyada geniş yankı uyandırdı.