bitcoin analiz

bitcoin analiz Haberleri

bitcoin analiz haberleri sayfasında bitcoin analiz haberlerini bulabilir tüm bitcoin analiz haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. bitcoin analiz haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 5 haber bulunmaktadır.

Bitcoin yeniden 12.000 dolar olur mu?

Bitcoin yeniden 12.000 dolar olur mu?

Bitcoin 2020 yılında yatırımcılarına zor anlar yaşattı. Ancak şunu da aklınızdan çıkarmamanız gerek tüm yatırım araçları zaman zaman değer kazanır ve bir anda kazandığından çok daha fazla düşüş yaşayarak yatırımcılara kayıplar yaşatabilir. Peki Bitcoin yeniden 12.000 dolar olur mu? Bitcoin ne zaman 12.000 doları geçer? Kripto Para Uzmanı Emre Aksoy sizler için yanıtladı.
Bitcoin neden yükseliyor? Daha da yükselir mi?

Bitcoin neden yükseliyor? Daha da yükselir mi?

Altın tüm zamanların en üst seviyesine çıkarken, piyasalar ABD Federal Rezerv’inden gelecek haberi bekliyor ve Bitcoin fiyat volatilitesi geri dönüyor. Bitcoin 10.000 doların üzerinde yeni bir haftaya başladı ve yakın bir zamanda 10.500 dolarlık kritik seviyeyi kırdı; trader’lar almaya devam edecek mi, yoksa şimdiden düzeltme mi bekleniyor?
Bitcoin 9300 dolar sınırına yükseldi

Bitcoin 9300 dolar sınırına yükseldi

Yeni haftanın başında 9 bin doların altını gören Bitcoin, sonradan toparlanarak yeniden 9 bin doların üzerine döndükten sonra tırmanışını sürdürdü ve 9300 dolar sınırına yükseldi.
Corona virüs ikinci dalga geliyor! Bitcoin fiyatlarını etkiler mi?

Corona virüs ikinci dalga geliyor! Bitcoin fiyatlarını etkiler mi?

Uzmanlar, yeni tip corona virüs salgınının, dünya genelinde alınan tedbirlere uyulmaması ve kontrol altına alındığı düşüncesiyle önlemlerin kısmi olarak gevşetilmesi halinde ikinci dalgasının yaşanabileceği konusunda uyarıyor. Peki corona virüsün ikinci dalgasıyla birlikte Bitcoin fiyatları ne olacak, Bitcoin fiyatlarında düşüş bekleniyor mu gibi soruların cevapların Emre Aksoy anlattı.
Bitcoin bu sene 28 bin dolar olabilir mi?

Bitcoin bu sene 28 bin dolar olabilir mi?

Bitcoin ile ilgili son dönem en çok merak edilen soru, 20 bin dolarla tüm zamanların en yüksek seviyesini kırıp kıramayacağı. Ancak, Bloomberg tarafından yayınlanan son haberlerde; Bitcoin’in 2017 yılında rekor seviyelerini tekrar test edebileceği ve hatta 28 bin dolara kadar çıkabileceği belirtiliyor.