body positivity

body positivity Haberleri

body positivity haberleri sayfasında body positivity haberlerini bulabilir tüm body positivity haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. body positivity haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 3 haber bulunmaktadır.

Bedeninizi sevmenizi sağlayacaklar: Instagram'daki yalan hayatları yüzümüze çarpan 7 hesap

Bedeninizi sevmenizi sağlayacaklar: Instagram'daki yalan hayatları yüzümüze çarpan 7 hesap

Aslında 'güzel' olarak addedilen, yani günümüz güzellik standartlarına uyan bir beden sadece iyi poz vermeyi bilen birinindir. Instagram'da gördüğünüz bir ayna selfie'sinden sonra eminiz kendinizi kötü hissettiğiniz oluyordur. Belinizin inceliğini, omuzlarınızın genişliğini, bacak boyunuzu aynada yargılıyorsunuzdur. Instagram'da gördüğünüz bedenlerin kendi bedeninizle ilgili memnuniyetsizlik duymanıza neden olmasına izin vermeyin. İşte Instagram'daki bazı profiller, bize bunu uygulamalı olarak gösteriyor. 'Senin bedeninde bir problem yok, sadece doğru pozu vermek için kasmıyor, olduğun gibisin' diyor.
Görünce herkeste olduğunu anlayacağınız 8 ünlünün selülitli hali

Görünce herkeste olduğunu anlayacağınız 8 ünlünün selülitli hali

Vücudumuzla ilgili olumsuz konular söz konusu olduğunda sadece bizde olduğunu düşünürüz. Ancak selülit, herkeste olabilen ve güzelliği hiçbir şekilde etkilemeyen bir cilt problemi. Emin olun, selülit herkesin yaşadığı bir cilt problemi. Selülit genellikle ünlü kişilerin ışık oyunları ya da çeşitli külotlu çoraplarla saklayabildiği bir problem. Eğer selülitleriniz sizi mutsuz ediyorsa ve sizi istediğiniz mini eteği giymekten alıkoyuyorsa sizi cesaretlendirecek bir şeylerimiz var. Selülitler güzelliğimize engel olamaz, selülitlerimizle birlikte güzeliz. İşte cesaret verecek, görünce herkeste olduğunu anlayacağınız 10 ünlünün selülitli hali!
Vücut tiplerine göre bikiniyle poz verme rehberi

Vücut tiplerine göre bikiniyle poz verme rehberi

Yaz geldi, şimdilik karantinada olsak da bir noktada arabalarımıza atlayıp şehir değiştirebileceğiz. Bunu yapamasak, balkonlar ve teraslar ne güne duruyor. O bikiniler gi-yi-le-cek! Peki bikiniyle nasıl poz verilir? Bikiniyle hangi duruş sergilenmeli? Hangi vücut tipleri bikini giymeli? İşte vücut tiplerine göre bikiniyle poz verme rehberi!