burun dolgusu

burun dolgusu Haberleri

burun dolgusu haberleri sayfasında burun dolgusu haberlerini bulabilir tüm burun dolgusu haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. burun dolgusu haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 5 haber bulunmaktadır.

Burun dolgusu hakkında merak edilen her şey

Burun dolgusu hakkında merak edilen her şey

Estetik operasyonlarda burun birinci sırayı alıyor. Özellikle genç yaşlarda yapılan burun estetiği ameliyatı hasta memnuniyeti sonuçları açısından yüz güldürücü. Ancak ameliyata gerek olmayan bazı durumlarda ise burun dolgusu estetiği ile harika sonuçlar elde ediyoruz. Nasıl mı?
Yaşlanmayı engellemeden yüz şekillendirmeye: Cilde uygulanabilen tüm dolgu tipleri

Yaşlanmayı engellemeden yüz şekillendirmeye: Cilde uygulanabilen tüm dolgu tipleri

Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Ufuk Askeroğlu, dolgu enjeksiyonu ile yapılan estetik uygulamaları sizler için anlattı. Birçok gözle görülür yaşlanma belirtisinin, hacim kaybına kadar izlenebileceğini biliyor muydunuz? Yüz dokuları inceldikçe burun ve ağız çevresinde çizgiler kazınır ve yanaklar biraz çukur görünür. Dermal dolgular, kırışıklıkları gidermeye, dudakları dolgunlaştırmaya ve daha genç bir görünüm kazanmaya yardımcı olmak için kaybolan hacmi değiştirebilir. Aşağıdaki enjekte edilebilir dolgu tedavileri hakkında her şeyi öğrenin.
Düğün için hazır mısınız? Mutsuz eden kusurlarınızdan ameliyatsız kurtulun!

Düğün için hazır mısınız? Mutsuz eden kusurlarınızdan ameliyatsız kurtulun!

Düğününüz yaklaşıyor ve içinize sinmeyen, sizi rahatsız eden estetik sorunlarınız mı var? Üzülmeyin! Ameliyatsız estetikler ile bu sorunlarınızdan kurtulmanız için hâlâ vaktiniz var. Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op.Dr. Güncel Öztürk, cerrahi olmayan tekniklerle sizi rahatsız ve mutsuz eden bazı sorunlarınızdan nasıl kurtulabileceğinizi anlattı
Burun dolgusu nedir?

Burun dolgusu nedir?

Burun dolgusu nedir hangi durumlarda uygulanabilir Op. Dr. Mustafa Ali Yanık ‘’Biliyor musun?’’ için anlattı; Burun dolgusu Burun şekillendirmek için kullanılan ameliyat estetik yöntemidir. Dolgu genelde yüzde ki veya vücudun herhangi bir bölgesinde oluşan çukurlukları gidermek için kullanılır. Ama burun içinde rahatlıkla uygulanan bir yöntemdir. Burun dolgusu ile burun kemeri, burun sırtı, burun asimetrisi gibi birçok burun problemi rahatlıkla giderilebilir. Muayenehane şartlarında rahatlıkla kısa bir sürede yapılabilir. Daha önce burun estetiği yaptırmış bir hasta da bu uygulamayı rahatlıkla yaptırabilir.
Burun estetiği mi yoksa burun dolgusu mu?

Burun estetiği mi yoksa burun dolgusu mu?

Herhangi bir estetik kaygı ya da sağlık sorunu nedeniyle burnundan memnun olmayan kişilerin en büyük ikilemlerinden biri de burun dolgusu mu yoksa burun estetiği mi yaptırmaları gerektiği