çizme modelleri

çizme modelleri Haberleri

çizme modelleri haberleri sayfasında çizme modelleri haberlerini bulabilir tüm çizme modelleri haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. çizme modelleri haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 3 haber bulunmaktadır.

Bu kış ayaklar çok havalı!

Bu kış ayaklar çok havalı!

Posta gazetesi yazarı Dilara Doğan, kış sezonunun en havalı çizme modellerini derledi.
İLVİ, stil kodlarını yazıyor

İLVİ, stil kodlarını yazıyor

Stilinizi İLVİ tasarımları ile bütünleyin! Şık bir ayakkabı, çanta, deri ceket! Kıyafetlerinizi hangi kombin ile tamamlayacağınız konusunda tüm ikilemleri, İLVİ ile bir kenara bırakın! Sezonun koleksiyon heyecanını tasarımlarına yansıtan İLVİ, stilinize minimal bir dokunuş yaparak şıklığı ve konforu bir araya getiren ayakkabı, bot, çizme, deri ceket ve çanta modelleri ile tarzınıza eşlik ediyor.
2021'in çizme ve bot modası belli oldu: Bu kış yine tarz geçecek!

2021'in çizme ve bot modası belli oldu: Bu kış yine tarz geçecek!

Kışın tarzımızı en çok belirleyen şeyin başında giydiğimiz kabanlar, montlar ve tabii ki bir de çizmeler ve botlar var. Onları stilimizi yansıtan türden seçersek geriye çok da bir şey yapmamız gerekmiyor :) Güzel bir bot ya da çizmeyle giydiğiniz her şey de stil sahibi olmaya devam ediyor. İşte bu sebeple 2021'de bol bol göreceğiniz çizme ve botları bir araya getirdik.