çocuklarda anneye bağımlılık

çocuklarda anneye bağımlılık Haberleri

çocuklarda anneye bağımlılık haberleri sayfasında çocuklarda anneye bağımlılık haberlerini bulabilir tüm çocuklarda anneye bağımlılık haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. çocuklarda anneye bağımlılık haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 2 haber bulunmaktadır.

Çocuğunuzun size bağımlı olmasını engelleme yolları

Çocuğunuzun size bağımlı olmasını engelleme yolları

Çocuğunuzun sizi sevmesini ancak bağımlı olmamasını istiyorsanız, çocuklarda anneye bağımlılık sorunlarına karşı Psikolog Sena Sivri'den ebeveynlerin çocuklarına nasıl davranması gerektiğine dair bilgiler aldık.

"Evyah! Çocuğum bana bağımlı mı?" | Çocuklarda anneye bağımlılık sorunları

"Çocuğum bana yapışık, bir dakika ayrılamıyoruz, hiçbir yere gitmeme izin vermiyor", "Okula bırakmak bir dert; ağlıyor, gitmek istemiyor", "Parkta oynarken bile beni yanında istiyor" Siz de sık sık bu cümleleri sarf ediyorsanız, dikkat! Bu yakınmalarınız çocuğunuzun size bağlı değil, bağımlı olduğunu gösteriyor! Psikolog Sena Sivri, çocuğunuzun size bağlı mı yoksa bağımlı mu olduğunu anlamanız için bağımlı çocuklarda görülen en belirgin özellikleri Posta.com.tr okuyucuları için sıraladı.