corona dönemi

corona dönemi Haberleri

corona dönemi haberleri sayfasında corona dönemi haberlerini bulabilir tüm corona dönemi haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. corona dönemi haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 3 haber bulunmaktadır.

2020 yılında Türk dizilerinde ne değişti?

2020 yılında Türk dizilerinde ne değişti?

2020 yılı önce bizden severek takip ettiğimiz dizilerin yeni bölümlerini aldı sonra da çok severek izlediğimiz diziler verdi. İlk önce corona nedeniyle setler iptal edildi. Bir ay boyunca eski dizileri, filmleri seyrettik. Ama sonrasında dizi sektörü baktı ki bu durumun geçeceği yok önlem alarak çalışmaya devam etti. Kimi dizi corona dönemine yenik düştü ekranlara veda etti. Kimisi de yükselişe geçti. Bizim konumuz ise dizilere bakış açımızı değiştirerek yükselişe geçenler... Elif Bayram/ elif.bayram@posta.com.tr
Corona virüsten sonra yeni salgın obezite olabilir

Corona virüsten sonra yeni salgın obezite olabilir

Corona virüs salgını nedeniyle evde kalan insanlar, hareketsizlik ve aşırı yemeye yöneldi. Genetik, ruhsal ve çevresel birçok faktöre bağlı gelişebilen obezite, bu günlerde yeni salgınımız olabilir. Obezite dünyanın birçok ülkesinde trafik kazaları ve salgınlardan çok daha fazla can kaybına sebep oluyor. Uzmanlar, toplum olarak gelecekte obezite sorunuyla karşılaşmamak için corona döneminde de obezite tedavilerinin uygulanması konusunda uyarıyor.
Facebook, çalışanlarını kalıcı olarak evden çalıştırmayı planlıyor

Facebook, çalışanlarını kalıcı olarak evden çalıştırmayı planlıyor

Facebook CEO'su Mark Zuckerberg, şirket çalışanlarının birçoğunun kalıcı olarak evden çalışmalarına izin vereceğini söyledi.