cristopher nolan

cristopher nolan Haberleri

cristopher nolan haberleri sayfasında cristopher nolan haberlerini bulabilir tüm cristopher nolan haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. cristopher nolan haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 3 haber bulunmaktadır.

Tenet'in vizyon tarihi de ertelendi

Tenet'in vizyon tarihi de ertelendi

Christopher Nolan’ın merakla beklenen casusluk gerilimi Tenet'in vizyon tarihi tekrar iki hafta ertelendi. Warner Bros. daha önce 17 Temmuz olarak açıklamıştı. Şirket, 17 Temmuz'da ise bir başka Nolan filmi Inception'ı 10. yılı nedeniyle yeniden gösterime sokacak.
Tenet için gerçek bir uçak patlattılar

Tenet için gerçek bir uçak patlattılar

Christopher Nolan imzası taşımasıyla bu yılın en heyecanla beklenen filmleri arasında yer alan Tenet için gerçek bir Boeing 747 uçak patlatıldığı ortaya çıktı. Nolan, Tenet'te merak beklenen sahnenin nasıl çekildiğini anlattı. Tenet'e göre bu, maliyet açısından en uygunuydu.
Nolan'ın yeni filmi Tenet'e dair bilmeniz gereken 7 detay

Nolan'ın yeni filmi Tenet'e dair bilmeniz gereken 7 detay

ABD'li yönetmen Christopher Nolan'ın gizemli yeni filmi Tenet'ten geçtiğimiz günlerde yeni bir fragman daha geldi. Ancak Tenet hakkında halen tüm detaylar bilinmiyor. Tenet filmini bu denli gizemli kılan da bu. Peki Tenet hakkında neler biliniyor? Tenet ne zaman vizyonda olacak? Tenet, Nolan'ın diğer filmleri kadar kafa karıştırıcı olacak mı? İşte Nolan'ın yeni filmi Tenet'e dair bilmeniz gereken 7 detay!