Edip Cansever

Edip Cansever Haberleri

Edip Cansever haberleri sayfasında Edip Cansever haberlerini bulabilir tüm Edip Cansever haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. Edip Cansever haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 2 haber bulunmaktadır.

Edip Cansever Sözleri: Aşk dolu, en çok sevilen Edip Cansever sözleri ve şiirleri

Edip Cansever Sözleri: Aşk dolu, en çok sevilen Edip Cansever sözleri ve şiirleri

Türk Edebiyatının en önemli şairlerinden birisi olan Edip Cansever'e ait sözler oldukça merak konusu. En güzel ve anlamlı Edip Cansever sözleri arayanlar için özlü, kısa - uzun ve resimli Edip Cansever sözleri...
Tomris Uyar kimdir? Tomris Uyar hakkında bilinmeyenler

Tomris Uyar kimdir? Tomris Uyar hakkında bilinmeyenler

Bugün birçok Google kullanıcısı ünlü arama moturuna girdiklerinde 'Tomris Uyar kimdir?' sorusunun cevabını araştırmaya başladı. Sık sık ünlü isimleri doodle yaparak kullanıcılarına sürprizlerde bulunan Google, bugün de Tomris Uyar’ı logosuna taşıdı. Tomris Uyar, Türk edebiyatının dev şairleri ve yazarlarıyla ismi anılan; Edip Cansever, Turgut Uyar ve Cemal Süreya gibi büyük isimlerin kalbini çalan ve her zaman Türk edebiyatının en merak edilen isimlerinden biri oldu. 3 şairin ortak dizesi olan Tomris Uyar'ın hayatı bu nedenle sanatının ötesinde 'bir kadın olarak' merak edildi. İşte 'Tomris Uyar kimdir?' sorusunun cevabı ve hakkında bilinmeyenler!