eğitici etkinlik

eğitici etkinlik Haberleri

eğitici etkinlik haberleri sayfasında eğitici etkinlik haberlerini bulabilir tüm eğitici etkinlik haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. eğitici etkinlik haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 4 haber bulunmaktadır.

Eşli kapaklar (Oyun)

Eşli kapaklar (Oyun)

Bu oyunla birlikte çocuklar hem nesneleri renklerine göre eşlemeyi öğrenir hem de ince motor gelişimlerini destekler. Yaş arttıkça oyuna daha çok yönerge ekleyebilirsiniz. 2-4 Yaş
Evdeki malzemelerle eğlenceli oyunlar

Evdeki malzemelerle eğlenceli oyunlar

Yaz tüm sıcaklığıyla kapımızı çaldı. Herkesin aklı deniz, havuz ve kumsalda. İmkanlar dahilindeyse elbette yaz aylarını suda geçirmek gibisi yok. Ama su oyunları ne kadar çekici olursa olsun günün belirli saatlerini sakin ve eğitici etkinliklere ayırmak gerek. Bu hem çocuklarımızın yaratıcılığı hem de el becerilerini geliştirmek için çok mühim. O yüzden bu hafta da size evdeki malzemelerle hem el oyalayacak hem de eğlendirecek öneriler hazırladım. Umarım beğenirsiniz!
Geri dönüşümle yapılan oyuncaklar ve ev aksesuarları

Geri dönüşümle yapılan oyuncaklar ve ev aksesuarları

Çocuğunuzla evde keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak aynı zamanda yaratıcılığınızı geliştirecek önerilerde bulunan posta.com.tr yazarı Sabanur Kıraç, bu etkinlikler sayesinde annelere de kendi hobilerini geliştirmek için olanak sağlıyor.
Etkinlik maskenizi önce çocuğunuza sonra kendinize takınız!

Etkinlik maskenizi önce çocuğunuza sonra kendinize takınız!

Çocuğunuzla evde keyifli vakit geçirmenizi sağlayacak aynı zamanda yaratıcılığınızı geçiştirecek önerilerde bulunan posta.com.tr yazarı Sabanur Kıraç, bu etkinlikler sayesinde annelere de kendi hobilerini geliştirmek için olanak sağlıyor.