emrata

emrata Haberleri

emrata haberleri sayfasında emrata haberlerini bulabilir tüm emrata haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. emrata haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 2 haber bulunmaktadır.

Emily Ratajkowski, nam-ı diğer Emrata'nın beslenme ve egzersiz rutini

Emily Ratajkowski, nam-ı diğer Emrata'nın beslenme ve egzersiz rutini

İsmi Emily Ratajkowski ama biz onu daha çok Instagram kullanıcı adı olan Emrata ile anıyoruz. Hamilelik haberleri geçtiğimiz haftalarda çıktı, gebe karnıyla bile fit, hala ince. Biz onu hep dümdüz, neredeyse içe çökük karnıyla hatırlayacağız. Hiç, Emrata'nın karnına bakıp 'Böyle bir karın nasıl gerçek olabilir' diye düşünmediniz mi? Biz de, Emrata'nın diyet ve egzersiz rutinini inceledik.
Emrata'nın köpeğini gezdiren en şık insan olduğunun 10 ispatı

Emrata'nın köpeğini gezdiren en şık insan olduğunun 10 ispatı

Çoğumuz Emily Ratajkowski'yi 'Emrata' ismiyle biliyoruz. Bunun nedeni muhtemelen yoğun olarak kullandığı Instagram'daki kullanıcı isminin 'Emrata' olması. İtiraf edelim, biz Türkler için telaffuzu da oldukça zor. Konumuz o değil de... Emrata'nın köpeği Colombo'yu yürüyüşe çıkardığı zamanlar haricinde, şu pandemi döneminde modaya aç kalmamız. Ben artık onun gerçekten biz biraz özenli üst baş görelim diye Colombo'yu yürüyüşe çıkardığını düşünmeye başlayacağım neredeyse. Emrata'nın dünyada köpek gezdirmeye çıkarken en şık olan insan olduğunu kanıtlamaya çalışırken biraz da stilinden bahsetmek istiyorum. // Neslihan Arslan