erkeklerde cinsellik

erkeklerde cinsellik Haberleri

erkeklerde cinsellik haberleri sayfasında erkeklerde cinsellik haberlerini bulabilir tüm erkeklerde cinsellik haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. erkeklerde cinsellik haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 3 haber bulunmaktadır.

Erkeklerin 5'te birinde bu sorun var!

Erkeklerin 5'te birinde bu sorun var!

Erkeklerde cinsel isteksizlik, en az 6 ay boyunca cinsel fantazilerin olmaması, her türlü cinsel ilişki ve mastürbasyon gibi cinsel aktivitelerden uazaklaşma ile kendini gösteriyor. Erkeklerde kısa süreli cinsel isteksizliğin dönemsel olarak görülebildiğini belirten Üroloji Uzmanı Doç. Dr. İzak Dalva, uzun vadeli cinsel isteksizliğin ise beraberinde bazı sağlık sorunlarını getirebildiğini belirtiyor. Buna göre cinsel isteksizlik, tedavi edilmesi gereken bir sorun. Üstelik sanılanın aksine çok daha fazla erkekte görülüyor. Üroloji Uzmanı Doç. Dr. İzak Dalva'dan erkeklerde cinsel isteksizlik nedenlerini ve tedavi yöntemlerini öğrendik.
50 yaş üzeri erkeklerin sık yaşadığı 8 cinsellik sorunu ve çözümleri

50 yaş üzeri erkeklerin sık yaşadığı 8 cinsellik sorunu ve çözümleri

Yaş ilerledikçe cinsel performansta bazı değişiklikler yaşanabiliyor. Bu durum erkekler için her ne kadar kötü görünse de çözümleri de mümkün. Cinsel performans hakkında en merak edilen soru ise "Sertleşme ilaçları kalp krizi yaratır mı?" Prof. Dr. Halim Hattat 50 yaş üzeri erkeklerin en sık yaşadığı 8 cinsel sorunu ve çözümlerini anlattı.
Cinsellikle ilgili ne biliyoruz?

Cinsellikle ilgili ne biliyoruz?

Aile Çift ve Evlilik Terapisti Psikoterapist Uzman Psikolog Naciye Tokaç, cinsellikle ilgili doğru bilinen yanlışlar konusunda uyardı.