göbek eritme

göbek eritme Haberleri

göbek eritme haberleri sayfasında göbek eritme haberlerini bulabilir tüm göbek eritme haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. göbek eritme haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 27 haber bulunmaktadır.

Göbeğinizi hızla eritmenin 9 yolu

Göbeğinizi hızla eritmenin 9 yolu

Göbek sorunu hem kadınlar hem de erkekler için rahatsız edicidir ancak merak etmeyin gerçekten istiyorsanız çok kısa zamanda büyük bir yol kat edebilirsiniz. Günlük yaşamınızda, diyet ve egzersiz planınızda kalçalarınızı küçültmeyi daha rahat bir çaba haline getiren ince ayarlar vardır. İşte göbek eritmenin 9 yolu
Göbek yağı yakan 6 etkili yoğurt kürü

Göbek yağı yakan 6 etkili yoğurt kürü

Göbek yağlarından kurtulmak ve düz karın sahibi olabilmek biraz zorlayıcı olabilir. Dengeli bir diyet ve egzersizin yanı sıra metabolizma hızlandırıcı kürler tüketmeniz hayalinizdeki kiloya kavuşmanızı kolaylaştırabilir. Elbette bunu yaparken bir uzmana danışmayı da ihmal etmemeniz gerekiyor. İşte zayıflama maratonunuzda göbek eritmenize yardımcı olacak en iyi 6 yoğurt kürü tarifi...
1 haftada göbek eritme diyeti (7 günlük tam diyet listesi)

1 haftada göbek eritme diyeti (7 günlük tam diyet listesi)

Büyüyen göbeğiniz, kalınlaşan beliniz nedeniyle eteklerinize, pantolonlarınıza girememeye mi başladınız? Daha ince bir bel sahibi olmak, mide şişkinliğinden kurtulmak için Posta Gazetesi'nden Özgür Gökmen Çelenk, Diyetisyen Kübra Yazıcı'dan hem metabolizmayı hızlandırarak yağ yakmayı kolaylaştıran hem de 1 haftada göbek eriten diyet listesi aldı. İşte uygulaması kolay, pratik, mutfağınızda her zaman bulabileceğiniz malzemelerle hazırlayabileceğiniz, kolay göbek eritme diyeti! Güne her sabah aç karnına 1 bardak ılık suyla başlayacağınız bu diyetle hem hafifleyecek hem de göbeğinizdeki yağlardan kurtulacaksınız. Sözü uzatmıyor, hemen haftalık diyet listesini veriyoruz. (7 günlük tam liste)
Spor ve diyet yapmadan inatçı göbek yağlarından kurtulmanın yolları

Spor ve diyet yapmadan inatçı göbek yağlarından kurtulmanın yolları

Göbek yağlarından kurtulmak diğer bölgelere oranla daha zor olabilir. Herkes düz karnın hayalini kurarak diyet ve spora başlıyor. Ancak diyet veya spor yapmadan da inatçı göbek yağlarından kurtulmanın bazı yolları var. Basit bir beslenme tüyosuyla bel bölgenizdeki yağları hızlı bir şekilde yakabilirsiniz. Bu konuda ihtiyacınız olan şey ise her gün düzenli olarak avokado yemek. İşte inatçı göbek yağlarından kurtulmanın birkaç yolu. / ÖZEL
İç yağlanmaya son! 4 haftada göbek eriten siyah sarımsak mucizesi

İç yağlanmaya son! 4 haftada göbek eriten siyah sarımsak mucizesi

İç yağlanma, iç organlarımızın çevresini saran yağ tabakalarının kalınlaşması sonucu oluşan son derece tehlikeli bir yağlanma türüdür. Göbek bölgenizdeki kilonun fazla olması, iç yağlanmadan da kaynaklanabilir. Neyse ki günlük diyetinizde yapacağınız ufak değişimlerle göbek yağlarınızdan kurtulmanız mümkün. Yapılan bir araştırma, yemeklerinize siyah sarımsak eklemenin 4 hafta içinde zayıflamaya yardımcı olduğunu gösteriyor. Siyah sarımsağın faydaları ve zayıflamaya etkisi haberimizde...
Yürüyerek göbek eritme yöntemi

Yürüyerek göbek eritme yöntemi

Yürüyüş yaparak kilo verilir mi? Yürümek göbek eritir mi? Ya da yürümek göbek yağlarını eritir mi?... Bu gibi sorular uzun zamandır kafamızı kurcalıyor. Eğer göbek bölgenizdeki yağlardan şikayetçiyseniz ve yürümeyi de seviyorsanız, size bir müjdemiz var! Doğru tempoyla yürüyerek de göbeğinizi eritebilirsiniz. İşte bilmeniz gerekenler...
1 haftada göbek eriten turp diyeti

1 haftada göbek eriten turp diyeti

Karın bölgesindeki yağlardan yalnızca 7 günde kurtulmak mümkün. Bunun göbek yağlarını en etkili şekilde eriten turp diyetini uygulamanız gerekiyor. Hazırlayacağınız turp kürü sayesinde 1 haftada dümdüz bir karna sahip olabilirsiniz.
Ramazan ayında göbek eritmek için neler yapılabilir?

Ramazan ayında göbek eritmek için neler yapılabilir?

Ramazan ayında kilo vermek isteyenler oruç tutarken, sağlıklı zayıflamanın da yollarını arıyor. Oruç tuttuğumuz ramazan ayında kilo vermek oldukça kolaydır. Aynı zamanda bölgesel olarak da Ramazan ayında kilo verebiliyor. Peki Ramazan ayında göbek eritmek için neler yapılabilir? Merak edilenleri Dr. Dyt. Tuba Kayan Tapan anlattı.
Ramazan ayında nasıl göbek eritilir? Ramazan'da göbek eritmek için öneriler

Ramazan ayında nasıl göbek eritilir? Ramazan'da göbek eritmek için öneriler

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte beslenme düzeni de değişmeye başlıyor. Oruç tutarken kilo verenler aynı zamanda göbek yağlarından da kurtulmak isteyebilirler. Peki Ramazan'da nasıl göbek eritilir? Ramazan ayında göbek eritmek için öneriler ve daha fazlası haberimizde.
En etkili ve pratik karın egzersizleri - Evde 5 dakikada karın kası

En etkili ve pratik karın egzersizleri - Evde 5 dakikada karın kası

Yaz ayları yaklaşırken, tatil ve plaj sezonunun açılmasıyla birlikte estetik ve fit bir vücuda sahip olmak isteyenler, etkili karın kası hareketlerine merak duyuyor. Peki evde kendi imkânlarımızla uygulayabileceğiniz egzersizlerle karın kası yapmak mümkün mü? Evde yapılabilecek pratik karın kası egzersizleri neler? Bu videoda Studio Lunge eğitmenleri Şenay İşseven ve Sena Arslanata sizler için karın egzersizlerini bir araya getirdi.
Masanızdan eksik etmeyin: Göbek eriten 10 baharat

Masanızdan eksik etmeyin: Göbek eriten 10 baharat

Kilo verdiren baharatlar diyetlerimizde en yardımcı besinlerden biri. Yağ yakan baharatlar etkili şekilde kullanıldığı takdirde diyet yapmadan zayıflama sağlıyor. Baharatlar kilo aldırır mı? sorusu epey yanlış, zira baharatlar metabolizmayı hızlandırır. Yağ yakan baharatlar da genelde göbek eritmeye yardımcı baharatlar olarak bilinirler. Bu nedenle göbek eriten baharatlara yemeklerde sık sık yer vermeli. İşte göbek eritmeye yardımcı 10 zayıflatan baharat!
Farkında olmadan göbek eriten 10 alışkanlık

Farkında olmadan göbek eriten 10 alışkanlık

Düşük kalorili beslenmek, egzersiz yapmak ve genetik mirasınız göbeğinizin olmayacağı anlamına gelmiyor. Beslenme alışkanlıklarının da ötesinde bazen sadece 'saçma' alışkanlıklarımız göbeklenmemize neden olur. Peki diyet ve egzersiz yapmadan göbek eritilebilir mi? Bunun cevabı evet. İşte, siz farkında bile olmadan göbeğinizi eritecek 10 alışkanlık!
Ayva göbek nedir? Ayva göbeği eritmenin yolları nelerdir? İşte en etkili egzersizler...

Ayva göbek nedir? Ayva göbeği eritmenin yolları nelerdir? İşte en etkili egzersizler...

Günümüzde çoğu kişi için fazla kilolar büyük bir sorun haline gelmiş durumda. Özellikle de kadınlarda ve erkeklerde yağlar en çabuk göbek bölgelerinde birikir. Bu nedenle kişilerde ayva göbek meydana gelir. O yüzden bölgesel zayıflama konusunda eritilmesi en güç yer mutlaka göbek ve çevresi oluyor. Görüntüden ziyade özellikle sağlık açısından da ayva göbek bölgesinin eritilmesi çok önemlidir.
Bir taşla birkaç kuş: Yürürken göbek eritmek için 5 tüyo

Bir taşla birkaç kuş: Yürürken göbek eritmek için 5 tüyo

Yürürken göbek eritmek... Bu konu, öğrendikten sonra hepimizin birkaç gün uygulayıp daha sonra unuttuğu bir konu. Yürürken bacaklarımız sıkılaşabilir, ama göbek eritme için daha fazlasına ihtiyaç var. Yürürken göbek eritme tekniklerinden sonuç alabilmek için, öncelikle istikrarlı bir şekilde uygulamanızı hatırlatmak istiyoruz. Yani yürürken göbek sıkılaştırmak için yapmanız gereken tek şey bu teknikleri alışkanlık haline getirmeniz. Tıpkı, göbeğinizi içine çekmeyi alışkanlık haline getirmeniz gibi...
Erkeklere göbek eritme için 10 altın tüyo

Erkeklere göbek eritme için 10 altın tüyo

Göbek eritme erkeklerde kadınlara nazaran daha zor olabiliyor. Bunun nedeni, kadınlara göre daha az hareket etmeleri ve daha yağ ağırlıklı beslenmeye yönelik olmaları gösterilebilir. Erkeklerde göbek eritme kürü gibi çözümlere yönelmek, göbek eritme hareketleri kadar etkili olmayabiliyor. Bu durumda sporsuz göbek eritmek hayli zor bir hal alıyor. Göbek eritmek için ipuçları arayanlara, altın değerinde öneriler hazırladık.
Göbek eritmede yapılan 11 hata

Göbek eritmede yapılan 11 hata

Göbek eritmek hepimizin kilo verme sürecinde en zorlandığı kısımlardan biri. Göbek eritmek için kür, göbek yağlarını eritirken nasıl beslenmeli... Bunların hepsi merak ettiğimiz alanlar ancak 'göbek eritmek için ne yapmalı?' bizim öncelikle sorumuz olmalı. Çünkü göbek eritmede tek önemli olan yeme-içme değil. Göbek eritme hareketlerini yaparken bir yandan da göbek eriten yiyeceklere yönelmeli. 'Kilo verdim ama göbeğim duruyor, spora gidiyorum ama göbeğim erimiyor'. Kilo verenlerin en büüyk şikayetleri size de tanıdık geldi mi? Eğer 'Göbeğimi eritmek istiyorum' diyorsanız, işte kaçınmanız gereken hareketler!
Göbek eritmeye yardımcı 9 zayıflatan baharat

Göbek eritmeye yardımcı 9 zayıflatan baharat

Kilo verdiren baharatlar diyetlerimizde en yardımcı besinlerden biri. Yağ yakan baharatlar etkili şekilde kullanıldığı takdirde diyet yapmadan zayıflama sağlıyor. Baharatlar kilo aldırır mı? sorusu epey yanlış, zira baharatlar metabolizmayı hızlandırır. Yağ yakan baharatlar da genelde göbek eritmeye yardımcı baharatlar olarak bilinirler. Bu nedenle göbek eriten baharatlara yemeklerde sık sık yer vermeli. İşte göbek eritmeye yardımcı 9 zayıflatan baharat!
Göbek eritmek için 2 etkili yoğurt diyeti

Göbek eritmek için 2 etkili yoğurt diyeti

Göbek eritme hareketleri ve yağ yakıcı zayıflama egzersizlerine bakmadan önce buzdolabına bir göz atın. Yoğurt var mı? Biz yüzde 90 ihtimalle buzdolabınızda yoğurt olduğunu düşünüyoruz. Bu da yoğurt diyeti yapmak için yeterli. Yoğurt diyeti yapanlar sonuçlarından oldukça memnun. Yoğurt diyetinin göbek eritmek için en uygun beslenme çeşidi olduğu düşünülüyor. Çünkü göbek eritme diyetleri içinde bağırsak ve mide sağlığını en iyi destekleyenler arasında. Göbek eritme için ne içmeli sorusunun cevabını vermek de kolaylaşıyor. Çünkü yoğurtla pek çok içecek yapılabiliyor. Örneğin ayran ve cacık gibi. İşte göbek eritmek için 2 etkili yoğurt diyeti!
Göbek eritmede kadınların yaptığı 10 hata

Göbek eritmede kadınların yaptığı 10 hata

Uzun zamandır yediklerinize dikkat ediyorsunuz, fiziksel egzersizlerinizi yapıyorsunuz, tartıda da kilo verdiğinizi görüyorsunuz. Ancak küçük bir sorun var, aynaya baktığınızda hiçbir değişiklik yok. Özellikle de göbek bölgesinde. Böbek eritmek için sadece kalori saymak ya da spor yapmak yeterli olmayabiliyor. Göbek eritmek, bazen sadece stratejik yiyecekleri yemekten kaçınmak ya da spor yaparken belli hareketlere odaklanmakla mümkün oalbiliyor. Yani bölgesel kilo vermek, göbek eritmek için her zamankinden biraz daha planlı olmalısınız. İşte, karantinada büyüyen göbekleri küçültürken yaptığınız 10 hata!
Ramazan ayında göbek nasıl eritilir?

Ramazan ayında göbek nasıl eritilir?

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte beslenme düzeni de değişmeye başlıyor. Oruç tutarken kilo verenler aynı zamanda göbek yağlarından da kurtulmak isteyebilirler. Peki Ramazan'da nasıl göbek eritilir? Diyetisyen Damla Tatan, bu konu hakkında bilgi verdi.