haydar dümene sorulan komik sorular

haydar dümene sorulan komik sorular Haberleri

haydar dümene sorulan komik sorular haberleri sayfasında haydar dümene sorulan komik sorular haberlerini bulabilir tüm haydar dümene sorulan komik sorular haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. haydar dümene sorulan komik sorular haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 3 haber bulunmaktadır.

Haydar Dümen'e sorulmuş

Haydar Dümen'e sorulmuş "Seninki de dert mi?" dedirten ilginç sorular

POSTA Gazetesi'ne gelen cinsellikle ilgili merak edilen ve akla takılan soruları yıllardır kendine has üslubuyla yanıtlayan Dr. Haydar Dümen, bazen verdiği cevaplarla bazen de sorularla okuyucularını hayrete düşürüyor. Best of Haydar Dümen köşemizde bu hafta radarımıza takılan en ilginç soruları derledik.
Haydar Dümen'e sorulan en garip 11 soru ve cevapları

Haydar Dümen'e sorulan en garip 11 soru ve cevapları

Çoğumuz cinsellikle ilgili kulaktan dolma bilgilere sahibiz. Özellikle gençler söz konusu cinsellik olunca duydukları her şeye inanıyorlar. Tam da burada Dr. Haydar Dümen devreye giriyor. Uzun yıllardır cinsellikle ilgili merak edilen soruları cevaplayan Haydar Dümen, kimi zaman şaşırtıyor kimi zaman da güldürüyor. Öyleyse Best of Haydar Dümen köşemizde bu hafta hangi sorular var bir göz atalım. İşte son bir haftada Dr. Haydar Dümen'e sorulmuş en garip 11 soru ve harika cevapları.
Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (6 Haziran 2020 )

Posta Gazetesi Haydar Dümen’e sorulan yeni sorular (6 Haziran 2020 )

Cinsellikte erkekler daha tecrübeli ve atak. Kadınlar ilişkiyle daha geç tanıştıkları için geriden geliyorlar. Üstelik onlar için varsa yoksa anlayış ve sevecenlik. Beyler, üzerinize düşeni yapın. Romantik ortamlar hazırlayın, sürprizler yapın. Kaleyi içten fethedin ki mutluluk yağmur olup yağsın.