ilişki sorunları

ilişki sorunları Haberleri

ilişki sorunları haberleri sayfasında ilişki sorunları haberlerini bulabilir tüm ilişki sorunları haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. ilişki sorunları haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 11 haber bulunmaktadır.

İlişkinizde büyük sorunlara yol açabilecek 5 küçük şey

İlişkinizde büyük sorunlara yol açabilecek 5 küçük şey

Aşk, dünyayı döndüren şeydir. Başka biriyle oluşturabileceğiniz bu özel bağlantı, ilişkileri bu kadar özel yapan şeydir. Ancak bir ilişkiyi istikrarlı bir şekilde sürdürmek her zaman en kolay iş değildir. En çok değer verdiğiniz kişi, çoğu zaman düğmelerinize herkesten daha iyi basabilir. Onları sevebilirsiniz, ancak yemeklerini çiğnemelerinden veya korkunç horlama alışkanlıklarından nefret edebilirsiniz. İlişkinizi bozabilecek bazı küçük sorunlar
İlişkinizi güçlendirmenin nihai yolları

İlişkinizi güçlendirmenin nihai yolları

Aşk kararsız bir arkadaştır. Bir süre birlikte olduktan sonra heyecanını kaybeder. İşler yoğunlaşır ve kıvılcım ilk tanıştığınız ve ellerinizi birbirinden uzak tutamadığınız zamanki kadar güçlü olmaz ancak yapabileceğiniz bazı şeyler var. İlişkinizi iyiden harikaya geri getirmeyi hak ediyorsunuz ve bunun için sevgini canlandırmana yardımcı olabilecek bazı ipuçları.
Yanlış ilişki sinyali veren 5 temel sorun

Yanlış ilişki sinyali veren 5 temel sorun

Herhangi bir ilişkinin başlangıcı her zaman daha neşeli ve 'balayı' aşamasındadır. İlişkinizin nereye gittiğini anlamak için çok önemli olan nihai aşamalar. Aşık olmak güzel bir duygu olsa da, inanmak istediğiniz gibi tüm kötülüklerden arınmış değildir. İşte, ilişkinizde erken fark ederseniz, zamanla daha büyük bir risk oluşturabilecek birkaç ilişki sorunu var…
İlişkinizde büyük bir sorun olduğunu dev ekranda göstermeye gelen 9 soru

İlişkinizde büyük bir sorun olduğunu dev ekranda göstermeye gelen 9 soru

Yaşadığınız şeyin aşk olduğuna emin misiniz? Eğer kafanızda soru işaretleri varsa bu soruları kendinize sorup üzerinde birazcık düşünmek size iyi gelebilir.
8 soruda inceliyoruz: Hayatınızdaki erkek annesinin şımarık prensi mi?

8 soruda inceliyoruz: Hayatınızdaki erkek annesinin şımarık prensi mi?

Ah bu “aslan oğluşum”lar… Kadınların fazla ve içi boş bir özgüvenle yetiştirdiği ve yetişkinliğinde başka bir kadına adeta devir teslimle emanet ettiği o erkekler. “Prensimiz, koçumuz, aslan oğlumuz” Peki sizin hayatınızdaki erkek de aslında böyle biri mi? Gelin kızlar; bu soruları bir kendimize soralım :)
Cinsel performans düşüklüğü için ilaç kullanmak zararlı mı?

Cinsel performans düşüklüğü için ilaç kullanmak zararlı mı?

Stres, tansiyon, kan şekeri yüksekliği gibi birçok faktör cinsel performansı etkiliyor. Erkekler genellikle cinsel performans artırıcı ilaçlara başvuruyor. Ancak cinsel performans ilaçlarının da bazı zararları var. Üro-Androloji Uzmanı Prof. Dr. Halim Hattat, “Performans düşüklüğünde çoğu zaman uzmana danışılmadan ilaçlarla çözüm aranıyor. Bu durumda ilaçlara bağımlı olmamak gerekir. Sorunu görmezden gelip tedaviye başvurmakta geciktiğinizde ise endişe, mutsuzluk, özgüven kaybı, öfke, ilişki sorunları gibi pek çok problem oluşabilir” dedi.
Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz soruları cevaplıyor

Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz soruları cevaplıyor

Pandemi döneminde çoğumuz arkadaşlarımızdan ayrı düştü, iişkilerdeki sorunları paylaştığımız arkkadaşlarımıza ulaşamadık. Bu süreçte kendimizi aşk ve ilişkiler konusunda yalnız hissetmiş olabiliriz. Aşk Doktoru Mehmet Coşkundeniz okurlarından gelen soruları yanıtladı.
Aldatılmaktan daha beter 10 ilişki sorunu

Aldatılmaktan daha beter 10 ilişki sorunu

Aldatılmak, bir insanın karşılaşabileceği en yıkıcı durumlardan biridir. Aşık olduğunuz insanın size karşı hata yapması kalbinizi kırabilir. Ancak en az aldatılmak kadar korkunç olan başka ilişki sorunları da var. İşte aldatılmaktan beter 10 ilişki sorunu.
Asla göz ardı edilmemesi gereken 7 ilişki sorunu

Asla göz ardı edilmemesi gereken 7 ilişki sorunu

İlişkiler söz konusu olduğunda birçok şey yanlış gidebilir. İlişkideki problemlerin bazıları göz ardı edilebiliyor. İlişkinin sağlıklı bir şekilde devam etmesini istiyorsak hangi konuların ele alınması gerektiğine ve hangi durumların savaşmaya değer olduğunun farkında olmalıyız. Bazen kendimiz ve önem verdiğimiz kişiler arasında büyüyen sorunların çözümü, farkında olduğumuzdan çok daha kolay olabilir. Aşağıda, birçok insanın sahip olduğu bazı ortak ilişki sorunlarının üzerinden geçeceğiz. Aşk hayatınızda bu sorunlara ne kadar yer verirseniz, sevdiğinizden o kadar uzaklaşırsınız.
Sağlığınız için ’hayır’ demeyi öğrenin

Sağlığınız için ’hayır’ demeyi öğrenin

Uzmanlar, depresyon, anksiyete, yeme bozukluğu, panik atak, içe kapanıklık, evlilik, ikili ilişki sorunları gibi pek çok belirtinin kökeninde sınır koyamamak, ’hayır’ diyememek gibi davranışlar yer alabildiğini söyledi
Kendini seven aşkı bulur

Kendini seven aşkı bulur

Çoğumuz aşkı bulamamaktan, istediğimiz gibi ilişki yaşayamamaktan şikayet ediyoruz. Siz de ilişki sorunları yaşıyorsanız bu röportaj, hayatınızı değiştirecek. Dünyaca ünlü Krishnananda-Amana çiftinin kurduğu Learning Love Institute (Sevgiyi Öğrenme Enstitüsü) bugüne kadar milyonlarca insanın kalbine dokundu. Enstitünün Türkiye'deki yetkili tek terapisti ve eğitmeni Dilek Yıldız ile beraberdik. Mutlu, sağlıklı, sevgi ve huzur dolu bir yaşam için neler yapmamız gerektiğini öğrendik