ilişki süreci

ilişki süreci Haberleri

ilişki süreci haberleri sayfasında ilişki süreci haberlerini bulabilir tüm ilişki süreci haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. ilişki süreci haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 6 haber bulunmaktadır.

Karantina dönemi ilişkileri nasıl etkiledi?

Karantina dönemi ilişkileri nasıl etkiledi?

Kadın ve erkek ilişkileri, her dönem konuşuldu, tartışıldı. Kadınlar erkeklerden, erkekler de kadınlardan beklentilerini sürekli dillendirdi, taraflardan biri dinlenilmek, anlaşılmak isterken, diğeri güvenilmek istedi. Ancak pandemi tüm bu ezberleri bozdu ve kadın erkek ilişkileri alışılmışın ötesinde çok farklı haliyle gündeme geldi. Özellikle evli olmayan çiftlerin etkilendiği ve ilişkilerin alarm verdiği bu süreci Aşk Psikoloğu Işıl Evrim Akgün’e sizler için sorduk, pandemi döneminden etkilenen ilişkileri Akgün sizler için yorumladı.
Hoşlandığınız birini nasıl etkilersiniz?

Hoşlandığınız birini nasıl etkilersiniz?

Eğer sizin etkilendiğiniz biri, size karşı ilgi duymuyorsa olduğunuz yerde saymayın. Bir kişiyi etkilemenin belli yolları var. Önemli olan bunu keşfetmek ve harekete geçmek. İşte hoşlandığınız birini etkilemenin 6 basit yolu.
Bu soruların cevabı evet mi?

Bu soruların cevabı evet mi?

Aşk yaşıyor olmak çok güzel, ama maalesef bir ilişkinin içindeyken hataları pembe gözlükler ardından gösterme gibi bir özelliği var. Eğer aşağıdaki soruların cevaplarına verecek 'evet'leriniz varsa, ilişkinizin sona ermesi için bir sebep yok.
Duygusal ilişkilerde yaşadığımız en temel sorunlar nelerdir?

Duygusal ilişkilerde yaşadığımız en temel sorunlar nelerdir?

Birçok ilişkide yaşanan sorunlar arasında güven, kıskançlık ve beklentiler geliyor. Tartışmalar da ilişkilerin tadı tuzudur. İlişkide yaşadığınız sorunlar partnerinizi daha yakından tanıma fırsatı da verir. Bunların yanı sıra yaşanan sorunları beraber atlatmak ilişkinizdeki bağları daha güçlü kılacaktır. Bu videomuzda duygusal ilişkiler hakkında Klinik Psikolog Dr. Öğr. Üyesi Kahraman Güler sizler için önerilerde bulundu.
Karantina günlerinde ikili ilişkilerde neler yapmalı?

Karantina günlerinde ikili ilişkilerde neler yapmalı?

Çin'den hızla dünyaya yayılan yeni tip Corona virüsüne karşı yapılan evde kal çağrılarına çiftler nasıl cevap vermeli? Evde bir aradayken ne yapmalı,nasıl davranmalılar? Aile, Evlilik ve İlişki Terapisti Serhat Yabancı evde kalma sürecini mutlu geçirmenin yollarını anlattı.
Çocuk için evliliği sürdürmek doğru mu?

Çocuk için evliliği sürdürmek doğru mu?

Evliliğin dönüşümsel bir ilişki süreci olduğunu anlatan Uzman Psikolog Özge Genlik, çocuk için evliliği sürdürme konusunu mercek altına aldı.