Janset Paçal

Janset Paçal Haberleri

Janset Paçal haberleri sayfasında Janset Paçal haberlerini bulabilir tüm Janset Paçal haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. Janset Paçal haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 4 haber bulunmaktadır.

Ünlü oyuncu evde tereyağı yaptı!

Ünlü oyuncu evde tereyağı yaptı!

Magazin dünyasının ünlü isimlerinin ev hallerini merak ediyor musunuz?
Janset Paçal el işi yaptı

Janset Paçal el işi yaptı

Sahnede farklı, evde farklı. Oyuncu Janset Paçal kendini el işine verdi
Janset Paçal'dan duygulandıran paylaşım

Janset Paçal'dan duygulandıran paylaşım

1990'lı yılların efsane isimlerinden biri olan ve devam ettiği işleriyle herkes tarafından sevilen oyuncu Janset Paçal, müzisyen-yapımcı Tarkan Gözübüyük'e olan aşkını Instagram hesabından duygusal bir yazıyla kaleme aldı
Köstebekgiller 2: Gölge'nin Tılsımı

Köstebekgiller 2: Gölge'nin Tılsımı

Vizyon Tarihi: 22 Ocak 2016Yapımı: 2015 - TürkiyeYönetmen: Kudret Sabancı, James Bobin Oyuncular: Janset Paçal , İnci Türkay , Ayla Algan , Reyhan Asena Keskinci , Ali Nuri Türkoğlu Seslendirenler: Yavuz Seçkin , Mustafa Oral , Gizem Gülen , Gökçe DinçerTür: Aile , Çizgi AnimasyonKonu: Pelin ve Caner, Köstebekgiller’in en yakın dostlarıdır. Vaktiyle, yaptığı kötülükler yüzünden, ağaca dönüşen Gölge’yi, Köstebekgiller’den Köstan Amca, iyi bir insan olması sözüne karşılık kurtarmıştır. Fakat Gölge sözünü tutmamış ve çalışmakta olduğu müzayede salonundan, Kraliçe Sora’nın tılsımlı olduğu söylenen elbisesini çalmıştır. Elbiseye dokunur dokunmaz da, içinde olan kötülükle birlikte, Köstan Amca’nın önceden yaptığı ağaç tılsımı harekete geçmiştir. Gölge yeniden ağaca dönüşmeye başlamıştır. Onu ormanda değerli taşlara ve kürklere düşkün avcı Şahane Postum bulur. Şahane, Sora’nın elbisesini görür görmez ona hayran olur ve almak ister. Ancak, elbiseye geçen Köstan Amca’nın tılsımı, elbisenin sayesinde, Şahane’yi de geyiğe dönüştürmeye başlar. Gölge bu durumdan kurtulmak için Köstan Amca’ya gitmeleri gerektiğini söyler. Ancak Köstan Amca, çoktan Köstebekya’ya doğru yola çıkmıştır.