karakter analizi

karakter analizi Haberleri

karakter analizi haberleri sayfasında karakter analizi haberlerini bulabilir tüm karakter analizi haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. karakter analizi haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 14 haber bulunmaktadır.

Oje rengi seçiminiz karakterinizi ele veriyor

Oje rengi seçiminiz karakterinizi ele veriyor

Oprah Winfrey'den Michelle Obama'ya Julia Roberts'dan Lady Gaga'ya kadar pek çok ünlünün tırnaklarını yapan manikür sanatçısı Gloria Williams, oje rengi seçimimizin karakterimiz hakkında bilgi verdiğini söylüyor.
Okuma şekline göre para harcama karakterini keşfet

Okuma şekline göre para harcama karakterini keşfet

Kokoloji kişilik testi bir tür kendini keşfetme oyunu. Bu teste ise okuma şekline göre karakter analizin ortaya çıkacak. Okuma kaynaklarını nasıl değerlendirdiğin, paranı da hangi şekilde kullandığın hakkında sana bilgi verecek. Unutma; testi çözerken aklına ilk geleni seç, cevapları tahmin etmeye çalışma ve kendine karşı dürüst ol.
İsminizdeki harflere göre karakter analizi S, Ş, T, U, Ü, V, Y, Z

İsminizdeki harflere göre karakter analizi S, Ş, T, U, Ü, V, Y, Z

“S” harfi şansızlığın işaretidir, bu harfin olduğu isim sahipleri iyi niyetli olsalar da hayat boyu aradıklarını bulamayabilirler. Dostluk ve arkadaşlıklarda da çok şanslı sayılmazlar. İşaretli harfler arasında en ilginç olanı “ Ş “ harfidir, bu harf kişiye büyük risk alabilecek cesareti verebilir. Bu kişiler zaman zaman çok keskin ve sivri bir dile sahip olabilirler. Güç ve olanak harfi olan “T” kişiyi zirveye taşıyabilir. Para tutamayanlar ve savurganlığının önüne geçemeyenler “U” harfinin etkisi altında olabilir. “V” harf sahiplerinde de benzer durumlara rastlamak olası. Yaşam boyu ailevi sorun yaşayanların olumsuz etkileri isimlerinde bulunan “Ü” harfinden kaynaklı olabilir. İsminin içinde “Y” harfi olanların yaşamları henüz buluğ çağında şekillenir, bu dönemde hayata ne kadar hazırlanmışlarsa hayatları da o şekilde devam eder. Alfabenin son harfi olan “Z” bu harfi barındıran kişiye güç kazandırırken, çocuklarıyla ilgili sorun yaşama ihtimalini de göz önüne getirebilir.
İsminizdeki harflere göre karakter analizi L, M, N, O, Ö, R

İsminizdeki harflere göre karakter analizi L, M, N, O, Ö, R

İnsan yaşamındaki en etkin harflerden biri “L” dir, Satürn’ün hareketlerinden direkt etkilenir. Eğer adınızda “L “harfi varsa gözünüz horoskopunuzda olsun. Maceraperest ruhlu “M” harflilerin eş, iş ve şehir değiştirmeleri onlar için olağan bir durum, şaşırmamanız gerek. Akıl plan ve mantık deyince karıncayla sembolize edilen “N” harfi ilk akla gelecek harftir. Bu harfin olduğu isim sahipleri büyük organizasyonlarda kolaylıkla yer alabilir. Rahatlıkları ile tanımlanan “O” harfine karşın, “Ö” harfli isimler buluğ çağında yaşadıkları ekonomik zorluklarla tanımlanır. “R” harfi ise karşılaşılabilecek büyük bir fırsatın ve bereketin işareti olabilir.
İsminizdeki harflere göre karakter analizi H, I, İ, K

İsminizdeki harflere göre karakter analizi H, I, İ, K

Hareketli ve uçarı birini mi gördünüz, muhtemel adında “H” harfi vardır. Onlar aynı anda birkaç işi ve ilişkiyi bir arada götürebilir. Ancak “I” harfi geçen isimler bu kadar hareketli değil, onlar daha ağırdır ve kimselerin bilmediği bir sırları vardır . ”İ” harfine gelirsek bu harf oldukça şansız bir harftir ve yer aldığı isme olumsuzluk katabilir. Sürekli paratoner gibi sorunları çeken ve sıra dışı yaşam sürmek zorunda kalanlar isimlerde de “K” harfine rastlamanız olası.
İsminizdeki harflere göre karakter analizi D, E, F, G, Ğ

İsminizdeki harflere göre karakter analizi D, E, F, G, Ğ

Büyük iş yetenekleriniz varsa ve sonuca odaklandığınızda kendinizi kabiliyetli görüyorsanız muhtemel adınızda “D” harfi var. Yaşam boyu devam edecek arayış, isminde “E “sesi olan yetenekli kişilerin en büyük özelliğidir. Tutkulu aşkları ile bilinen “F” harfli isimler merakına sık sık yenik düşebilir, ama bu tatsızlığı hayatını renklendirecek hobilerle giderebilmeyi de iyi bilir. Ateş grubunun bir harfi olan “ G “ kişiye büyük bir güç verir, peki alfabemizde özel bir yeri olan “Ğ” isme nasıl etki ediyor olabilir? Hemen cevabı verelim, işaretli harflerin en zor olanıdır ve riskle yaşamaya bayılır.
İsminizdeki harflere göre karakter analizi A,B,C,Ç,P

İsminizdeki harflere göre karakter analizi A,B,C,Ç,P

İsminizdeki harflere göre karakter analiziniz yapılabiliyor. Örneğin isminizde “ A” harfi varsa hatta adınız A harfi ile başlıyorsa bu sizin iyi niyetli olduğunuzun işaretidir. Peki isminde “ B “ harfi olanlar, onlar hassas ve kırılgan bir yapıya sahiptirler. Anlık mutluluklar yaşayacağınız bu kişilerle uzun vadede yol yürümek biraz zor gibi görünüyor, “ P” de de durum bundan farklı değil. İyi niyetli ve olumlu karakterlerin pek çoğunda C ve J harfi görmeniz olası. Bu insanlar sıcak, samimi ve sevecendir. İşaretli harflerin en güçlüsü olan “Ç” ise kişiye büyük risk alma özelliği kazandırır, onlar başarıya ve sıkıntıya bir adım mesafededir.
İsminizdeki noktalı harflere göre karakter analizi

İsminizdeki noktalı harflere göre karakter analizi

İsminizde noktalı harf mi var? Peki bu noktalı harflerin hayatınızı etkileyebileceğini hiç düşündünüz mü? Kendiniz için geç kalmış olsanız da doğacak çocuğunuz için isim seçerken noktalı harflerin olduğu isimlere ne kadar dikkat etmeniz gerekiyor? Cevabı videomuzda.
Doğum sırasına göre karakter analizi

Doğum sırasına göre karakter analizi

Dünya Danışmanlık Merkezi Kurucusu Uzman Klinik Psikolog Fundem Ece Kaykaç doğum sırasına göre karakter analizi yaptı.
Ne renk giydiğini söyle sana kim olduğunu söyleyelim

Ne renk giydiğini söyle sana kim olduğunu söyleyelim

Kostüm tasarımcısı David Zyla “gardırobun çeşitli renk ve giysilerle dolu olmasının kişiyi daha iyi ve kendinden emin hissettirdiğini açıklıyor. Psikologlara göre en sevdiğiniz rengin sizi etrafınızdaki insanların gözünde nasıl karakterize ettiğini biliyor muydunuz? İşte kıyafet renklerine göre çevrenizde bıraktığınız izlenimler…
Partnerinizin ayak şekline göre karakter analizi

Partnerinizin ayak şekline göre karakter analizi

Partnerinizin ayak şekline ve parmaklarına bakarak kişiliği hakkında bilgi sahibi olabileceğini biliyor muydunuz? Bu haberimizden sonra partnerinizin ilk önce ayaklarına bakacaksınız.
İsme göre karakter analizi nasıl yapılır?

İsme göre karakter analizi nasıl yapılır?

İsmimiz hayatımızı nasıl etkiler, isme göre karakter analizi nasıl yapılır? İsim Analisti Kemal Haluk Cebe, ‘’Biliyor musun?’’ için anlattı; İsme göre karakter analizi harfler baz alınarak yapılmaktadır. Analizlerin hepsi Shirley adında bir astroloğun 10 bin ismin nasal haritasına bakarak bunların gezegenlerle yani yıldızlarla harflerin arasındaki bağını çıkarmıştır. Böylece her harfin kendine yüklediği anlamları şekilleri bulmuştur. O harflerin etkisi insan bedenindeki frekansların titreşimiyle karakterleri etkilemektedir. Her harfin kendine yüklediği farkla isimlerin analizi harflere göre yapılmaktadır.  
Yumruğunuz kişiliğiniz ile ilgili bu ipuçlarını veriyor

Yumruğunuz kişiliğiniz ile ilgili bu ipuçlarını veriyor

Vücut dilinizin karakteriniz hakkında ipuçları verdiği biliniyor. El hareketleriniz, ayaklarınızı birbirinin üstüne atış şekliniz bunların hepsi aslında karakterinizi gözler önüne seriyor. İşte onlardan biri de yumruk şeklinize göre karakter analizi… Bakalım sizin yumruk şeklinize göre karakteriniz doğru çıkacak mı?  
Dudak şekliniz karakteriniz hakkında neler söylüyor?

Dudak şekliniz karakteriniz hakkında neler söylüyor?

Dudaklarınızın şekli karakterinizi ele veriyor... İşte dudak şeklinize göre karakter analiziniz...