karantina süreci ilişki

karantina süreci ilişki Haberleri

karantina süreci ilişki haberleri sayfasında karantina süreci ilişki haberlerini bulabilir tüm karantina süreci ilişki haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. karantina süreci ilişki haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 2 haber bulunmaktadır.

Karantina dönemi bize ne öğretti?

Karantina dönemi bize ne öğretti?

Gelen yaz ayları ile sosyal izolasyon yaşadığımız sıkıntılı günler geride kaldı hem kendimiz hem de sevdiklerimiz için daha önce deneyimlemediğimiz, korkuyla karışık kaygı hali yaşadık. Peki küresel anlamda yaşanan bu zorlu süreç insanlara ne öğretti? İlişki Danışmanı Işıl Evrim Akgün’ün karantina günleri değerlendirmesi videomuzda.
Karantina dönemi ilişkileri nasıl etkiledi?

Karantina dönemi ilişkileri nasıl etkiledi?

Kadın ve erkek ilişkileri, her dönem konuşuldu, tartışıldı. Kadınlar erkeklerden, erkekler de kadınlardan beklentilerini sürekli dillendirdi, taraflardan biri dinlenilmek, anlaşılmak isterken, diğeri güvenilmek istedi. Ancak pandemi tüm bu ezberleri bozdu ve kadın erkek ilişkileri alışılmışın ötesinde çok farklı haliyle gündeme geldi. Özellikle evli olmayan çiftlerin etkilendiği ve ilişkilerin alarm verdiği bu süreci Aşk Psikoloğu Işıl Evrim Akgün’e sizler için sorduk, pandemi döneminden etkilenen ilişkileri Akgün sizler için yorumladı.