kilo verme diyeti

kilo verme diyeti Haberleri

kilo verme diyeti haberleri sayfasında kilo verme diyeti haberlerini bulabilir tüm kilo verme diyeti haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. kilo verme diyeti haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 5 haber bulunmaktadır.

Daha sabırlı bir midenin kahramanları: Yüksek besin değerli lezzetli alternatifler

Daha sabırlı bir midenin kahramanları: Yüksek besin değerli lezzetli alternatifler

Kilonuzu korumak veya fazla kilolarınızı vermek için size anlık zevk veren besinlerden uzak durmanız, daha uzun süre tokluk sağlayan daha yüksek besin değerli gıdalara yönelmeniz gerekiyor. Üstelik yüksek karbonhidrat değerleri nedeniyle kan şekeri dengenizi bozan simit, pizza veya börek yerine aynı kaloriyi alabileceğiniz çok daha uzun süre tokluk sağlayıcı besinler mevcut. Posta Gazetesi'nden Özgür Gökmen Çelenk, Diyetisyen Kübra Yazıcı'dan günlük beslenmemizde bizi çok daha uzun süre tok tutacak, üstelik lezzetli öneriler aldı.
Aç kalmadan kalıcı kilo verme listesi

Aç kalmadan kalıcı kilo verme listesi

Marmara Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölüm Başkanı Doç. Dr. Esra Güneş, her besin grubundan yiyecek içeren, kalıcı kilo vermenizi sağlayacak 1400 kalorilik örnek diyet listesi hazırladı. Hazırlayan: Özgür Gökmen Çelenk
7 adımda yazdan kalma kilolarınızdan kurtulun!

7 adımda yazdan kalma kilolarınızdan kurtulun!

Sonbaharı fit karşılamak istiyorsanız, hem bağışıklık sisteminizi güçlendirecek hem de yazdan kalan kilolarınızla baş etmenizi sağlayacak bu diyete mutlaka göz atın! Posta Gazetesi'nden Özgür Gökmen Çelenk, Beslenme ve Diyet Uzmanı Dr. Tuba Kayan Tapan ile yaptığı röportaj ile Posta.com.tr okuyucuları için sonbaharı fit geçirmenin 7 kuralını aktardı.
Glisemik indeksi diyeti ile tatlı krizlerine son!

Glisemik indeksi diyeti ile tatlı krizlerine son!

Kısa bir süre önce yemek yemenize rağmen aniden tatlı krizine giriyor, kendinizi yemek yemekten alıkoyamıyor musunuz? Peki gerçekten aç mısınız yoksa, bir önceki öğünde yediklerinizde bir hata mı var? Ani kan şekeri düşüşleri nedeniye bir türlü kilo veremiyorsanız bir de glisemik indekse göre beslenmeyi deneyebilirsiniz. | Hazırlayan: Selen Serdaroğlu
Hızlı ve kalıcı kilo vermenin 10 altın kuralı

Hızlı ve kalıcı kilo vermenin 10 altın kuralı

COVID-19 pandemisi sürecinde kimi zaman can sıkıntısı, kimi zaman stres ve kaygı nedeniyle kendimizi çoğu zaman mutfakta yemek yaparken bulduk. Bu süre içinde bırakın diyet yapmayı, yediklerimiiz azaltmayı bile düşünmedik. Normalleşme süreciyle birlikte hızlı ve kalıcı kilo vermenin yollarını arar olduk. Hızlı ve kalıcı kilo verme diyeti ararken, sağlıklı ve kalıcı kilo diyetine odaklanmayı unuttuk. "10 kilo vermek istiyorum", "20 kilo vermek" diye kafamızda tilkiler dolaşırken düzenli kilo vermek hayal oldu. Peki hızlı ve kalıcı kilo verme diyeti yok mu? Elbette var Acıbadem Kozyatağı Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Nur Ecem Baydı Ozman bağışıklık sistemini güçlü tutmanın ve kalıcı kilo vermenin 10 etkili kuralını anlattı, önemli öneriler ile uyarılarda bulundu.