maç görüntüleri

maç görüntüleri Haberleri

maç görüntüleri haberleri sayfasında maç görüntüleri haberlerini bulabilir tüm maç görüntüleri haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. maç görüntüleri haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 2 haber bulunmaktadır.

Yayıncı kuruluş, kulüplerin maçlardan görüntü paylaşmasına izin verdi

Yayıncı kuruluş, kulüplerin maçlardan görüntü paylaşmasına izin verdi

Türkiye Süper Ligi yayıncı kuruluşu beIN Sports, kulüplerin sosyal medya hesaplarında paylaştığı videoları telif hakkı gerekçesiyle kaldırıyordu. Şirket, aldığı yeni kararla kulüplere belirli şartlarla görüntü paylaşma izni verdi.
Milli Takım fanatiği teyze fenomen oldu

Milli Takım fanatiği teyze fenomen oldu

Türk Milli Takımı fanatiği yaşlı kadın, milli takımın ilk maçı öncesi çekilen videosu sosyal medyaya düşünce fenomen oldu. Paylaşım sitelerine yayılan video izlenme rekoru kırıyor.Gaziantepli olduğu tahmin edilen ve yöre şivesiyle konuşan bir kadının, Milli Takımın Hırvatistan maçı öncesi çekilmiş videosu sosyal paylaşım sitelerine düştü. Mili takım fanatiği kadının, çekilen videodaki konuşmaları internette olay oldu. Görüntülerde ise maç görüntülerinin yer aldığı televizyonu izleyen yaşlı kadına, torunu, ‘nene hayırlı olsun, acar(yeni) televizyon almışsın’ diye soruyor. Yaşlı kadın ise torununa “Oğlum almayak mı? Euro 2016 başlayacak. Türkiye’nin maçı dörtte. Ha o komşularla birazdan ona bakıcık” cevabını veriyor.İzleyenleri gülümseten ve şaşırtan görüntüler, izlenme rekorları kırıyor. Görüntüler, izleyenlerin olumlu ve olumsuz yorumlarını da alıyor.