Mert Altınışık

Mert Altınışık Haberleri

Mert Altınışık haberleri sayfasında Mert Altınışık haberlerini bulabilir tüm Mert Altınışık haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. Mert Altınışık haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 3 haber bulunmaktadır.

Yasak Elma'da veda vakti! Bir oyuncu gidiyor diğeri geliyor

Yasak Elma'da veda vakti! Bir oyuncu gidiyor diğeri geliyor

FOX TV'nin pazartesi akşamları yayınlanan bol entrikalı ve dizisi Yasak Elma'da yine oyuncu hareketliliği yaşanıyor. Yasak Elma'nın kadrosuna bir oyuncu katılırken bir oyuncu da diziden ayrılıyor.
Yasak Elma’ya bir adet Sanem Çelik alalım!

Yasak Elma’ya bir adet Sanem Çelik alalım!

Son dönemlerde çok sevilen dizilerin entrikacı karakterleri öne çıkarken Sanem Çelik’i anmamak haksızlık olurdu. Sanem Çelik’in, Yasemin Saylan rolünü oynadığı Kara Melek dizisinden bahsediyorum. Yasak Elma'da son haftalarda oyuncu kadrosu yeniden şekillenirken Katya'dan sonra Sanem Çelik'i de Yasak Elma'da görme isteği belirdi bende de. Eski entrikacılardan kim kaldı ki başka? Yasak Elma son bölümde yaşanan yaprak dökümünün ardından diziye hangi isimler transfer oldu? Nebahat Çehre, Yasak Elma'dan gelen teklife ne cevap verdi? Detaylar haberimizde efendim, buyurunuz! Elif Demirtaş Bilir / elif.demirtas@posta.com.tr
Mert Altınışık, Yasak Elma'nın kadrosuna dahil oldu

Mert Altınışık, Yasak Elma'nın kadrosuna dahil oldu

FOX'un pazartesi akşamları izleyiciyle buluşan Yasak Elma dizisinden transfer haberleri gelmeye devam ediyor. Erdal Özyağcılar ve Berk Oktay'ın ardından, bir yeni isim daha kadroya katıldı.