Neslihan Acar

Neslihan Acar Haberleri

Neslihan Acar haberleri sayfasında Neslihan Acar haberlerini bulabilir tüm Neslihan Acar haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. Neslihan Acar haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 2 haber bulunmaktadır.

Serdar Ortaç'ı yerden yere vurdu: Daha iyi günlerini yaşıyor

Serdar Ortaç'ı yerden yere vurdu: Daha iyi günlerini yaşıyor

Neslihan Acar, TV8'de ekrana getirilen 2. Sayfa programının bugünkü konuğu oldu. Serdar Ortaç hakkında sert açıklamalarda bulunan Acar, "Herkes hak ettiğini yaşar. Serdar Ortaç'tan haz etmiyorum. Onun bir sürü insan arasından seçildiğini düşünüyorum. Cımbızla tutulup çekilmiş gibi duruyor. Gerçekler de yadsınamaz. Bu kadar şarkılar yapıp üreten adamın kumarla anılması da o da kendi tercihi. " şeklinde konuştu.
5 Dakkada Değişir Bütün İşler

5 Dakkada Değişir Bütün İşler

Vizyon Tarihi: 01 Nisan 2016Yapımı : 2016 - TürkiyeTür : KomediYönetmen : Orçun BenliOyuncular : Emre Altuğ , Bülent Şakrak , Ali Düşenkalkar , Ecem Özkaya , Neslihan AcarSenaryo : Orçun Benli , Alptekin Öztürk , Şükrü ÖzpınarYapımcı : Ayfer ÖzgürelÖzet Senaryosunu Alptekin Öztürk, Orçun Benli ve Şükrü Üçpınar’ın yazdığı ve yönetmen koltuğunda Orçun Benli’nin oturduğu 5 Dakkada Değişir Bütün İşler'in başrollerinde Bülent Şakrak, Haki Biçici, Kaan Turgut, Emre Altuğ, Ecem Özkaya, Murat Şahan, Ali Düşenkalkar gibi isimler yer alıyor.