peynir çeşitleri

peynir çeşitleri Haberleri

peynir çeşitleri haberleri sayfasında peynir çeşitleri haberlerini bulabilir tüm peynir çeşitleri haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. peynir çeşitleri haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 4 haber bulunmaktadır.

Ekici’den aynı pakette 3 ayrı lezzet: Ekici lezzet paketleri

Ekici’den aynı pakette 3 ayrı lezzet: Ekici lezzet paketleri

Yarım asırlık deneyimiyle en kaliteli sütlerden sadece peynir üreten Ekici, yeni ürünü ile tek bir pakette 3 ayrı peynir lezzeti sunuyor. Ekici’nin yeni ürünü ’Lezzet Paketi’nde sevilen ürünler Klasik Beyaz Peynir, Taze Kaşar ve İzmir Tulum Peyniri bir arada yer alıyor.
Türkiye'de üretilen peynir çeşitleri

Türkiye'de üretilen peynir çeşitleri

Ezine’nin beyazı, Konya’nın küflü peyniri, Kars’ın gravyeri, Van’ın otlu peyniri... Yüzlerce çeşit üretimiyle Türkiye tam bir peynir cenneti. Ancak en çok tüketilen süt ürünlerinin başında gelen ve 50’den fazla ülkeye ihracatı yapılan peynirlerimizin pek azı Coğrafi İşaret almış durumda. İşte Türkiye’nin tescilli peynirleri...
Pizza yemenin kilo aldırmayan 10 yolu

Pizza yemenin kilo aldırmayan 10 yolu

Bir pizza kaç kalori? Bunun net bir cevabı yok. İçine koyduğunuz malzemeye, hamurunun kalınlığına, peynir çeşitlerine göre değişir. Pizzayı evet çok seviyoruz maalesef ama bu da öyle bir şey ki yağı ve kalorisi arttıkça lezzeti de artıyor. 'Ne yardan geçerim ne serden' diyorsanız, diyete başladı başlayalı pizzaya el sürmediyseniz az kaldı. Bu yazıdan sonra markete gidip pizza malzemesi alacaksınız. Aşkınıza kavuşmanıza az kaldı.
Kalorilerine göre diyete uygun peynir çeşitleri

Kalorilerine göre diyete uygun peynir çeşitleri

Diyette peynir seçimi önemlidir. En sağlıklı peynir çeşidini ararken, düşük kalorili peyniri bulmak da önemli. 'Tam yağlı ezine peynir kaç kalori?' sorusu, büyük önem arz ediyor, zira peynir her gün tükettiğimiz besinlerden biri. Türk kültüründe peynir geniş bir yer kapladığı için diyete uygun peynir türlerini bulmak bazen zor olabiliyor. İşte kalorilerine göre diyete uygun peynir çeşitleri!