postiş

postiş Haberleri

postiş haberleri sayfasında postiş haberlerini bulabilir tüm postiş haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. postiş haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 4 haber bulunmaktadır.

Angelina Jolie’nin saç kaynaklarında yanlış olan neydi?

Angelina Jolie’nin saç kaynaklarında yanlış olan neydi?

Görünümünde hızlı bir değişiklik isteyen kişilerin ilk başvurduğu yöntemlerden biri saçlarına kaynak taktırmak. Kısa saçlarınız varsa ya da daha farklı bir model kullanmak istiyorsanız, saç kaynakları size pratik bir çözüm sunabilir. Elbette doğru şekilde eklendiği zaman... Hollywood yıldızı Angelina Jolie, Eternals filminin galasında kırmızı halının en çok konuşulan ismi oldu. Nedeni ise tüm güzelliğini sabote eden saç kaynaklarıydı. Angelina Jolie'nin saç kaynaklarında yanlış olan noktaları, ünlülerin saç uzmanı anlattı. /ÖZEL
Saçların uzamasına yardımcı olan patates maskesi

Saçların uzamasına yardımcı olan patates maskesi

Araştırmalar, bir insanın hayatı boyunca döktüğü ortalama kıl miktarından 950 kilometrelik bir yol oluşacağını söylüyor. Saçımız da dahil vücudumuzdaki hemen hemen her kıl uzuyor. Ancak konu saçların uzamasına geldiğinde yanlış boyama işlemleri, havasızlık ve yetersiz beslenme saçların uzamasını engelliyor. Elbette saçların sağlıkla uzamaması durumunda postiş, peruk ya da kaynak gibi pek çok saç uzatma formülü olsa da hepimiz doğal saçlarımızı tercih ederiz. Bu nedenle doğal saç uzatma yöntemlerine başvurmak en iyisi. Patates ise vitamin ve mineral dolu yapısıyla saçları kökten uca onarıp bakımını yapar, güçlü, yumuşak ve ipek gibi saçlara kavuşmanıza yardımcı olur. İşte saçların iki hafta içinde büyümesini sağlayacak patates maskesi tarifleri!
Gerçek saçını hiç görmediğimiz 10 ünlü

Gerçek saçını hiç görmediğimiz 10 ünlü

Konu saçlar olunca, aslında oek çok kompleksli olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Yeri geliyor, her gün saç maskesi tarifi veren ünlülerin bile aslında yıllardır kendi saçlarını hiç göstermediğini öğreniyoruz. Peruk, postiş, kaynak saçlar... Saçlar için çözüm çok. Ünlüler ise bunu dibine kadar kullanıyor. Yani saçlarınız için asla üzülmenize gerek yok. Aşağıdaki fotoğrafları görünce saçlarınıza aşık olacaksınız. İşte, gerçek saçını hiç görmediğimiz 10 ünlü!
Postiş kelliğe yol açabilir

Postiş kelliğe yol açabilir

Kadınların saçlarını uzun göstermek için taktırdıkları postişlerin uzun süre kullanılması halinde ileride sorunlara yol açabileceği uyarısında bulunuldu