ramazanda kilo almamak için ne yapılır

ramazanda kilo almamak için ne yapılır Haberleri

ramazanda kilo almamak için ne yapılır haberleri sayfasında ramazanda kilo almamak için ne yapılır haberlerini bulabilir tüm ramazanda kilo almamak için ne yapılır haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. ramazanda kilo almamak için ne yapılır haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 2 haber bulunmaktadır.

Ramazan'da kilo kontrolü için 13 ipucu

Ramazan'da kilo kontrolü için 13 ipucu

Geçtiğimiz yıl gibi bu yıl da Ramazan ayında oruç tutanlar uzun süre aç kalmanın dışında koronavirüs salgınından korunmak için de çaba sarf edecek. Beslenme ve Diyet Uzmanı Dyt. Kenan Yıldırım, hem bağışıklığı güçlendiren hem de uzun süre tok tutan besinleri anlattı. İşte, Ramazan'da kilo kontrolünü sağlamanın 13 yolu...
Ramazan'da kaçınmanız gereken 10 hata

Ramazan'da kaçınmanız gereken 10 hata

Covid 19 pandemisinde bağışıklık sistemimizi güçlü tutmamızda sağlıklı beslenmenin kilit rol oynadığını artık hepimiz biliyoruz. İşte bu noktada çoğumuzun zihnine şu soru takılıyor: Ramazan’da vücudumuzun ihtiyacı olan vitamin, mineral ve protein gibi besin öğelerine daha fazla ihtiyacımız var mı? Beslenme ve Diyet Uzmanı Yeşim Özcan konu hakkında detaylı bilgi verdi.