sakal uzatma

sakal uzatma Haberleri

sakal uzatma haberleri sayfasında sakal uzatma haberlerini bulabilir tüm sakal uzatma haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. sakal uzatma haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 2 haber bulunmaktadır.

Sakal uzatmak için evde hazırlanabilecek 6 basit çözüm

Sakal uzatmak için evde hazırlanabilecek 6 basit çözüm

Sakal 17 yaşına kadar çıkmadığında bu köselik olarak sayılmayabilir ancak 20 yaşına kadar çıkmamışsa veya seyrek çıkmışsa köselik bir hastalık olarak görülebilir. Eğer böyle bir durumda değilseniz, sadece sakallarınızın daha hızlı uzamasını istiyorsanız sakal uzatmak evdeki basit yöntemlerle mümkün. Sakal ektirmek ya da sakallarınızın uzamasından ümidi kesmeden önce bu doğal yöntemleri denemekte fayda var. İşte sakallarınızın daha hızlı ve sağlıklı uzaması için 6 doğal yöntem!
Sakal nasıl hızlı uzatılır?

Sakal nasıl hızlı uzatılır?

Bazı erkekler doğuştan şanslıdır çünkü sakalları hızlı uzar. Bazılarının ise sakalı yavaş uzar ya da seyrektir. Sakalınızın uzama hızı çoğunlukla genetik yapıya bağlıdır ama sakalınızın hızlı uzamasını istiyorsanız uzama hızını ve gürlüğünü en üst düzeye çıkarmanın birkaç ipucu var. Hızlı sakal uzatmak için yüzünüzü temizleyerek, nemlendirerek ve ölü deriyi soyarak bakım yapmalı, sakalın uzamasını sağlayan biyotin ve başka vitamin takviyeleri almalı, sakalın uzamaya başlayınca da kendi haline bırakmalısınız. Evet, karantina döneminde bolca sıkılıyor, kendimizde değişiklik yapmak istiyoruz ancak konu sakalsa biraz sabırlı olmakta fayda var.