sassoulo

sassoulo Haberleri

sassoulo haberleri sayfasında sassoulo haberlerini bulabilir tüm sassoulo haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. sassoulo haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 3 haber bulunmaktadır.

Fatih Terim'in Kaan Ayhan aşkı devam ediyor

Fatih Terim'in Kaan Ayhan aşkı devam ediyor

Galatasaray daha önce de talip olduğu ancak 2.5 milyon euro'luk serbest kalma maddesini ödemek yerine pazarlığa giriştiği için elinden kaçırdığı Kaan Ayhan'ı tekrar istiyor. Sassoulo'ya kaptırılan Kaan, milli takımdaki performansıyla göz dolduruyor ve Fatih Terim onu mutlaka kadroda görmek istiyor.
Kaan Ayhan adım adım Türkiye'ye geliyor

Kaan Ayhan adım adım Türkiye'ye geliyor

Milli oyuncu Kaan Ayhan için Süper Lig'in devleri daha önce de nabız yoklamıştı. Ancak oyuncunun tercihi Sassoulo olmuştu. Kaan, Sassoulo'da aradığını bulamadı. 15 maçta sadece 689 dakika forma şansı bulabilen Kaan, son 4 maçta ise 2 dakika oynayabildi. Kaan Ayhan'ın yeni durağı artık Türkiye olabilir.
Sassoulo Kaan Ayhan'ı resmen açıkladı

Sassoulo Kaan Ayhan'ı resmen açıkladı

Milli futbolcu Kaan Ayhan, takımı Düsseldorf'un Bundesliga'dan düşmesinin ardından ayrılacağını açıklamıştı. Birçok Türk takımıyla adı geçmesine rağmen Kaan Ayhan Avrupa'da kalmayı tercih etti ve Sassoulo'ya transfer oldu.