simple

simple Haberleri

simple haberleri sayfasında simple haberlerini bulabilir tüm simple haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. simple haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 10 haber bulunmaktadır.

Vodafone Simple ile taahhüt ve aşım ücretini kaldırdı

Vodafone Simple ile taahhüt ve aşım ücretini kaldırdı

Vodafone, dijital yaşam tarzını benimseyen kullanıcılar için geliştirdiği yeni nesil mobil deneyimi Vodafone Simple’ı tanıttı. Taahhüt alınmayan ve aşım ücreti bulunmayan yeni deneyimi tanıtan Vodafone Türkiye CEO’su Engin Aksoy, “2025 yılına kadar Türkiye'nin en hızlı büyüyen yeni nesil bağlantı ve dijital servisler şirketi olmak istiyoruz” dedi.
En az 30 kilo veren kadınlardan 7 altın tavsiye

En az 30 kilo veren kadınlardan 7 altın tavsiye

'Kilo verenler anlatıyor' başlıklı haberleri sık sık görürüz. Ancak burada yazanlar genelde derlenmiş bilgilerden ibarettir. Real Simple'da yayımlanan bir haberde, 30 kilodan fazla vermeyi başaran 7 kadın kilo verme sürecinde kullandıkları tüyoları ve edindikleri alışkanlıkları anlatmışlar. Yani zor kilo verenler için diyet listesi ya da öneriler aramak yerine daha önce en az 30 kilo veren insanların alışkanlıklarına kulak verin. Hızlı kilo vermek diyet listeleriyle değil, edinilen alışkanlıklarla mümkündür. İşte, en az 30 kilo veren kadınlardan 7 altın tavsiye!
Yağlı ciltler için yepyeni bir seri

Yağlı ciltler için yepyeni bir seri

Hava kirliliği, sıcak hava koşulları, bazı ürün içeriklerinde bulunan sert kimyasallar gibi dış etkilerle, hassaslaşan cilt, mevcut dengesini yitirerek daha fazla yağ ve sebum üretmeye başlar. Bu da gözeneklerin tıkanmasına ve sivilce oluşumuna neden olur. Yüz bakım markası Simple’ın yeni serisi Daily Skin Detox, yağlı ciltlerdeki yağ dengesini kontrol etmek üzere tasarlandı. İçerdiği kekik, çinko PCA, cadı fındığı gibi cilt bakımında iddialı üç etkili içeriğin yanı sıra, B3, gliserin prebiyotik etkili içeriklerin kombinasyonuyla yeni seri, ciltte her gün detox etkisi yaratıyor.
Modanın yeni minimal şıklığı

Modanın yeni minimal şıklığı

Yeni yılı, yeni bir moda anlayışıyla karşılamak isteyenler için White&Simple’ın kaliteli ve doğal malzemelerden yaptığı, kullanışlı, dayanıklı ve zamansız bir şıklığa sahip kıyafetleri deneyebilirsiniz.
Hamilelikte tehlikeli enfeksiyonlar

Hamilelikte tehlikeli enfeksiyonlar

Hamilelik kadınlar için hayatın en özel dönemlerindendir. Anne ve bebek sağlığının temelini oluşturan bu dönemde yakın takip çok önemli bir yer tutmaktadır. Hemen her anne adayı bebeklerini sağlıklı bir şekilde kucağına alabilmek için olabilen en fazla özeni göstermektedir. Ancak bu dönemde geçirilen bazı enfeksiyonlar can sıkıcı sonuçlar doğurabilir. Kadın hastalıkları ve Doğum uzmanı Op Dr Bora Çoşkun hamilelikte tehlikeli enfeksiyonları açıkladı.
Google Asistan taşıyan ayna

Google Asistan taşıyan ayna

ABD merkezli pratik ev eşyaları üreticisi Simplehuman, akıllı ayna geliştirdi
Cildinizde papatya yağının etkisini hissedin

Cildinizde papatya yağının etkisini hissedin

İyi kalpli cilt bakım felsefesini tüketiciler ile buluşturan Simple ürünleri raflardaki yerini aldı. Ürünlerin içinde dikkat çeken şey ise papatya yağı...
Simple Minds Manchester'da sahneye çıktı: 'Korkak olmak istemedik'

Simple Minds Manchester'da sahneye çıktı: 'Korkak olmak istemedik'

Manchester'da Pazartesi gece yarısı Arena salonunda ABD'li pop şarkıcı Ariana Grande'nin konserinin bitiminde düzenlenen intihar saldırısının ardından birçok müzik grubu planlanan konserlerini iptal etmemeyi tercih etti
Hamileyken çıkan uçuğa dikkat!

Hamileyken çıkan uçuğa dikkat!

Gebelik dönemi oldukça heyecan verici ve bir o kadar da zorlu bir süreçtir. Her anne adayı hamileliğini sorunsuz geçirmek ister ve bebeğinin sağlığı için özen gösterir. Ancak gebelikte yaşanan bazı sorunlar anne adayını zorlayabilir. Özellikle halk arasında "uçuk" olarak adlandırılan "herpes simpleks" bu rahatsızlıkların başında geliyor
Sifona basarken bir kez daha düşünün!

Sifona basarken bir kez daha düşünün!

Amerikan kadın dergisi Real Simple dergisine göre; elden ele dolaşan televizyon kumandası, evlerdeki en kirli eşya durumunda. Öte yandan klozetin sifonla temizlenmediğini savunan dergi, mikropların bu yüzden 6 metre yukarı fırlayarak banyoyu sarabileceğini belirtti