Stiletto

Stiletto Haberleri

Stiletto haberleri sayfasında Stiletto haberlerini bulabilir tüm Stiletto haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. Stiletto haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 5 haber bulunmaktadır.

Stiletto ayakkabılar nasıl giyilir?

Stiletto ayakkabılar nasıl giyilir?

Stiletto ayakkabılar nasıl giyilir? Stilettonun giymesi en zor ayakkabı olduğunu kimse inkar edemez. Stiletto giymek söz konusu olduğunda herkes bir tık gerilir. Bu nedenle stiletto ayakkabı dikkat edilmesi gereken birkaç durum var. Stiletto ayakkabılarla nasıl kombin yapılır? Bu da bir başka konu. İşte stilettolara dair bilmeniz gereken her şey!
Topuklu ayakkabıya daha uzun süre dayanmanın 10 yolu

Topuklu ayakkabıya daha uzun süre dayanmanın 10 yolu

Topuklu ayakkabıyla rahat yürümek bir sanattır. Bunu kimse inkar edemez. Stilettoyu rahat giymek için topuklu ayakkabı hilelerine başvuruyoruz. Ancak bazen buna rağmen 'topuklu ayakkabıyla yürüyemiyorum' şikayetlerinin ardı arkası kesilmiyor. Peki topuklu ayakkabıyla nasıl rahat edilir? Bunun için pek çok topuklu ayakkabı hilesi var. Topuklu ayakkabı giymenin sırları öyle ulaşılamayacak gibi değil. Topuklu ayakkabıya daha uzun süre dayanmak için evde biraz topuklu ayakkabıyla yürüme derslerini prarik etmek yeterli. İşte topuklu ayakkabıya daha uzun süre dayanmanın 10 yolu!
Karantinada stilettoların yerini çoraplar aldı

Karantinada stilettoların yerini çoraplar aldı

Corona virüs nedeniyle, çoğumuz evden çalışıyor, alışveriş işleri dışında evden çıkmıyoruz. Hal böyle olunca ev giysilerinin dışına pek çıkmıyor, ayakkabılarımızı ayağımıza geçirmiyoruz. Çoraplar, özellikle rengarenk eğlenceli çorapların karantina döneminde sosyal medyanın en gözde aksesuarı oldu.
Her zaman şık ve zarif ayaklar için stiletto

Her zaman şık ve zarif ayaklar için stiletto

Kadınların her zaman çok sevdiği ve her dönem moda olan stiletto, hem giyilmesi hem de giyildikten sonra yürünmesi zor olsa da vazgeçemediğimiz parçalardan. Peki stiletto neden bu kadar özel?
Yoğun tempoda çalışan kadınların ne tarz giyinmelerini tavsiye edersiniz?

Yoğun tempoda çalışan kadınların ne tarz giyinmelerini tavsiye edersiniz?

Fashion & Beauty PR Danışmanı Zeynep Esin, yoğun tempoda çalışan kadınlar için hem şık hem rahat olabilecekleri tarz giyinme tüyoları verdi; Şık olmak için tempomuza göre giyinmeli ve rahatlığımızdan feragat etmemeliyiz. Şık olayım derken en çok hata yaptığımız şey ayakkabılarımız oluyor genelde. Ayakkabıyı ayağımızı rahatsız edecek türde tercih ettiğimizde gün içerisinde koşuştururken rahatsız olur maalesef kıyafeti de taşıyamayacak hale gelebiliriz. Hepimiz stiletto giymek zorunda değiliz. Çok güzel farklı topuklu ayakkabılar var. Farklı topuklu spor ayakkabılar da var. Bunları da tercih edebiliriz. Çeşitli normlar kaldık. Klasik kıyafetin altına her şeyi meç edebiliriz artık. Bir kalem eteğin altına çok şık topuklu bir spor ayakkabı giyebiliriz. Bir kazak giyip onu kemerle kombinleyebiliriz. Günlük koşuşturmalar göz önünde bulundurulup alışveriş yapmak gerekir.  Rahatlık şıklığı da beraberinde getirmektedir.