tatlı badem yağı

tatlı badem yağı Haberleri

tatlı badem yağı haberleri sayfasında tatlı badem yağı haberlerini bulabilir tüm tatlı badem yağı haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. tatlı badem yağı haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 4 haber bulunmaktadır.

Tatlı badem yağı ve güzelliğe 10 faydası

Tatlı badem yağı ve güzelliğe 10 faydası

Tatlı badem yağı, kuru ve güneşten zarar görmüş cilt ile saçları tedavi etmek için uzun yıllardır kullanılan güçlü bir doğal yağdır. Bazen cildi aydınlatmak, temizlemek, sivilceleri önlemek, tırnakları güçlendirmek ve saç dökülmesine yardımcı olmak için de kullanılır. Tüm bunların yanı sıra tatlı badem yağı kolesterolü düşürme, kalbi koruma, karaciğer ve kolon sağlığını artırma gibi bir dizi sağlık yararına da sahip. Bu haberimizde tatlı badem yağının saç ve cilde olan faydalarını ve tatlı badem yağını nasıl kullanmamız gerektiğini öğreneceğiz. /ÖZEL
Tatlı badem yağı saça nasıl uygulanır? Badem yağı kaç günde bir uygulanır, nasıl kullanılır?

Tatlı badem yağı saça nasıl uygulanır? Badem yağı kaç günde bir uygulanır, nasıl kullanılır?

Cilt konusunda sıkıntı yaşayan kişilerin en büyük problemlerinden birisi saçlardır. Saçların bakımı zor olduğu için bu konuda çeşitli ürünler kullanıldığı görülmektedir. Tabi her üründe başarılı olmak mümkün değildir. Bu konuda en büyük yardımcınız badem yağı olabilir. Tatlı badem yağı eşsiz içeriği ile saç problemlerine oldukça iyi gelmektedir.
Tatlı badem yağının muhteşem faydaları

Tatlı badem yağının muhteşem faydaları

Badem sağlık açısından çok faydalı bir yemiş. Tatlı badem yağıysa birçok cilt problemini çözecek ve güzelliğinize güzellik katacak bir ürün...
Saç dökülmesi sorunu olanlar için doğal karışım nasıl yapılır?

Saç dökülmesi sorunu olanlar için doğal karışım nasıl yapılır?

Özellikle bahar aylarından vücudun hormon yapısı alt üst oluyor, bir de demir eksikliği var ise saçlar dökülmeye başlıyor. Bunun önüne geçmek için Tıbbi ve Aromatik Bitki Uzmanı Ayhan Ercan, süper gıdalar ile süper bir karışım hazırladı; Basit saç dökülmeler için güzel bir yağ tarifi vereceğiz. Bu karışım ile saçlarınıza hem bakım yapacak hem de hafif dökülmelerin önüne geçmiş olacaksınız.  İşte malzemeler; -Tatlı badem yağı -Susam yağı -Jojoba yağı -Avokado yağı -Argan yağı -Biberiye yağı -Defne yağı -E vitamini yağı Yağları karıştırıp, haftanın 2 günü temiz saç derisine parmak uçları ile sürüp yaklaşık bir buçuk iki saat bekletip yıkayabilirsiniz. Herkese sağlıklı saçlar. Karışımın hazırlanışı ve süper gıdaların özellikleri için videonun tamamını izleyebilirsiniz.