teknolojik eğitim

teknolojik eğitim Haberleri

teknolojik eğitim haberleri sayfasında teknolojik eğitim haberlerini bulabilir tüm teknolojik eğitim haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. teknolojik eğitim haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 2 haber bulunmaktadır.

Çocuğuma teknolojik eğitimi nasıl vermeliyim?

Çocuğuma teknolojik eğitimi nasıl vermeliyim?

Çocuğuma teknoloji eğitimini nasıl vermeliyim? Nelere dikkat etmeliyim? diyorsanız cevabı videomuzda. Bebekler 36 aylık olana kadar teknoloji ile bir araya getirilmemelidir. İlk 36 ay zihinsel gelişim, dil ve motor becerileri için önemlidir, çünkü çocuklar ömür boyu kullanacakları zihinsel yetenekleri bu dönemde kazanırlar. İş dışında kalan saatleri teknolojiye ayıran ebeveynler çocukların zihninde boş vakitler teknolojiye ayrılır algısı oluşturur. Bu yüzden ebeveynler evlerindeki teknoloji alışkanlığını çocukları ile beraber belirlemelidir.
Teknolojik eğitimin ucuz yolları

Teknolojik eğitimin ucuz yolları

Sanal gerçeklik gözlükleri, robotlar, 3D baskı makineleri, akıllı tahtalar gibi yeni nesil teknolojiler eğitim sistemine dahil olunca dersleri kavrama dönemi 2-3 kat daha hızlandı. İşte her bütçeye göre okul teknolojileri...