vajinal akıntı tedavisi

vajinal akıntı tedavisi Haberleri

vajinal akıntı tedavisi haberleri sayfasında vajinal akıntı tedavisi haberlerini bulabilir tüm vajinal akıntı tedavisi haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. vajinal akıntı tedavisi haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 2 haber bulunmaktadır.

Vajinal enfeksiyonların nedenleri ve tedavisi (Vajinal enfeksiyonla baş etmenin 10 yolu)

Vajinal enfeksiyonların nedenleri ve tedavisi (Vajinal enfeksiyonla baş etmenin 10 yolu)

Vajinal enfeksiyonlar birçok kadının ortak derdi. Geçmeyen vajinal enfeksiyonlar kadınların günlük yaşamını zorlaştırabiliyor. Kadınların büyük bir kısmının hayatı boyunca en az bir kere karşılaştığı vajinal enfeksiyonlar, kadın doğum kliniklerine gebelik dışındaki en çok başvuru nedeni arasında yer alıyor. Vajinal enfeksiyon neden olur? Sağlıklı genital akıntı nasıl olmalı?Vajinal enfeksiyon tedavisi neler? Vajinal akıntı tedavisi nasıl olur? Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Meriç Çağrı Ağır, kadınların kâbusu haline dönüşen vajinal enfeksiyonların tedavisi hakkında önemli açıklamalarda bulundu. İşte vajinal enfeksiyonla baş etmenin 10 yolu.
Vajinal akıntının sebepleri ve çeşitleri

Vajinal akıntının sebepleri ve çeşitleri

Vajinal akıntı birçok kadının yaşadığı bir durum. Sağlıklı bir cinsel ilişki için vajinanın kaygan olması gerekiyor. Bu nedenle vajinal salgılar salgılanıyor. Vajinal akıntının birçok çeşidi var. Kokulu akıntı neden olur? Beyaz akıntı neden olur? Vajinal akıntı neden olur? Vajinada beyaz peynirimsi akıntı neyin habercisi? “Anatomisi ve fizyolojisi gereği sağlıklı her kadının vajinal akıntısı olur” diyen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op. Dr. Özgür Ağlamış; yeşil, sarı, kahverengi, beyaz, kokulu veya köpüklü akıntının nedenlerini, tedavilerine ilişkin neler yapılabileceğini anlattı.