yağmurluk

yağmurluk Haberleri

yağmurluk haberleri sayfasında yağmurluk haberlerini bulabilir tüm yağmurluk haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. yağmurluk haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 8 haber bulunmaktadır.

Sevgiliyle akşam yemeği için 8 mükemmel kombin fikri

Sevgiliyle akşam yemeği için 8 mükemmel kombin fikri

En çok nereye giderken gardrobun önünde vakit geçiriyorsunuz? Elbette erkek arkadaşınızla buluşurken. Mevsim geçişlerinde ise kafamız hep karışık olur. Tıpkı şimdi olduğu gibi... Mont mu yoksa yağmurluk mu, bot mu spor ayakkabı mı derken bir türlü evden çıkamayız. Biraz işinizi kolaylaştırmak istedik.
Aniden bastıran yağmura karşı büyük çözüm!

Aniden bastıran yağmura karşı büyük çözüm!

Aniden bastıran yağmura karşı yanınızda taşıyabileceğiniz mini yağmurluk toplarından kullanmak ister miydiniz? Oldukça pratik olan bu topların nasıl kullandığı videomuzda…
Deprem çantasında bulunması gerekenler

Deprem çantasında bulunması gerekenler

Deprem, birlikte yaşamamız gereken, ne zaman olacağı belli olmayan, merkezine, şiddetine ve hissedilme hissine göre hasar verebilen doğa olaylarından biri. Depreme karşı hazırlıklı olmak için evinizin sağlam ve kontrol ettirilmiş olmasının dışında yapabileceğiniz tek şey, bir deprem çantası hazırlamak. İçerisine, olabilecek en kötü durumu düşünerek gereken ne varsa koyup, deprem çantanızı aracınıza veya tam kapının yanında koymalısınız. Deprem çantasında olması gerekenler: 1. Çadır (Aracınız yoksa çok işinize yarar) Deprem sonrası eve girmeye çekinirseniz çadır kurtarıcınız olabilir. Arabanız varsa çadıra ihtiyacınız olmayabilir. 2. Battaniye Kış mevsiminde gerçekleşebilecek bir deprem, sizi pijamalarınızla yakalarsa dışarıda sizi sıcak tutacak bir şeyler gerekir. 3. Giysi Bir önceki maddede bahsettiğimiz gibi pijamalarınız ile yakalanırsanız, üzerinize kalın bir şeyler giymeniz gerekebilir. 4. Bolca su Hava sıcak veya soğuk olsun sizi hayatta tutabilecek en önemli şey, sudur. 5. İlaç Özellikle sürekli kullandığınız ilaçlarınız var ise mutlaka yedek kutuları çantanızda bulundurmalısınız. 6. Konserve En kötü durumu düşünmeli, yemek bulamadığınız bir anda aç kalmamanız için konserve yiyecekleri mutlaka çantanızda bulundurmalısınız. 7. Çakmak Ateş yakmanız veya farklı sebeplerden ateşe ihtiyaç duyarsanız çakmak veya kibrit mutlaka çantanızda olsun. 8. Düdük Sesinizi duyurmak için, sesinizin yetmediği anlarda düdük size çok yardımcı olacaktır. 9. Yağmurluk Kötü hava koşullarını düşünürsek, şemsiye veya yağmurluk mutlaka çantanızda olmalıdır. 10. Islak mendil Hijyenik ıslak mendiller, sizi bir süre boyunca suyun yerine geçerek idare edecektir. 11. Kıymetli Evraklar Tapu, sigorta, kimlik vs. gibi kıymetli evraklarınızın bir fotokopisi mutlaka çantanızda bulunmalı. 12. Çok amaçlı çakı Her türlü işinize yarayabilecek, açacak, makas, bıçak vb. gibi özelliklere sahip olan çok amaçlı bir çakı yanınızda olmazsa olmazlardan. 13. El feneri Elektriklerin kesilme ihtimalini göz önünde bulundurursak fener derdinize derman olacaktır. 14. Pil Fenerin pilleri bittiğinde tekrar çalışır hale getirebilmek için yedek pil bulundurmalısınız. 15. Tuvalet kağıdı Yanınızda kuru bir peçete veya tuvalet kağıdı ihtiyaçlarınız için çok faydalı olacaktır. 16. İlkyardım çantası Ufak tefek yaralanmalara karşı yanınızda mutlaka bulundurmalısınız. 17. Para İhtiyaçlarınız anında yardım bulamadığınız takdirde yanınızda para bulunması gerekecektir. 18. Ayakkabı Evden telaşla çıplak ayak çıkarsanız çantanızda yedek ayakkabı bulundurmak çok işinize yarayabilir.
Beyzbol seyircisinin yağmurluk ile imtihanı

Beyzbol seyircisinin yağmurluk ile imtihanı

Beyzbol seyircisinin yağmurluk ile imtihanı
Beyzbol seyircisinin yağmurluk ile imtihanı

Beyzbol seyircisinin yağmurluk ile imtihanı

Beyzbol karşılaşmasında seyircinin yağmurluk ile imtihanına birlikte tanık oluyoruz.
Her Telefona Lazım Hava Durumu Uygulamaları

Her Telefona Lazım Hava Durumu Uygulamaları

Yaz geldi diye hava durumunu takip etmenin önemini kaybettiğini mi düşünüyorsunuz? Aksine yaz aylarında hava durumunu takip etmek daha fazla önem kazanıyor çünkü yaz aylarında evden dışarı çıkarken hiçbirimiz yanımıza şemsiye veya yağmurluk alma alışkanlığına sahip değiliz.
Beşiktaşlı taraftara yağmurluk

Beşiktaşlı taraftara yağmurluk

Beşiktaşlı taraftara yağmurluk
topyagmurluk

topyagmurluk

...