zayıflama ameliyatı

zayıflama ameliyatı Haberleri

zayıflama ameliyatı haberleri sayfasında zayıflama ameliyatı haberlerini bulabilir tüm zayıflama ameliyatı haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. zayıflama ameliyatı haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 3 haber bulunmaktadır.

Tüp mide ameliyatıyla obezite tedavisi mümkün

Tüp mide ameliyatıyla obezite tedavisi mümkün

Obezite çağımızın en kritik hastalıklarından biri. Obezite yalnızca yaşam kalitesini düşüren şişmanlık değil, ölüme bile neden olan bir sağlık sorunudur. Genel Cerrahi Uzmanı Prof. Dr. Kamil Gülpınar, obezite tedavisinde tüp mide ameliyatını anlattı.
Karantina kilolarından lipoliz ile kurtulmak mümkün

Karantina kilolarından lipoliz ile kurtulmak mümkün

Yaklaşık üç aydır hepimizi eve kapatan pandemi sürecinin sonuna yaklaşırken karantina kiloları da kendini iyice hissettirmeye başladı. Normalleşmeye hazırlanırken vücudundan fazla yağları atmak isteyenler için uygulanan lipoliz işlemi, kalıcı ve yüz güldüren sonuçlar veriyor. Karantina günlerinin sonuna geldiğimiz bu günlerde, evde alınan kilolar için kalıcı çözümler aranmaya başlandı. Uzm. Dr. Şafak Göktaş tarafından uygulanan lipoliz, bu konuda sunduğu çarpıcı sonuçlarla göze çarpıyor. Peki, lipoliz kısaca ne anlama geliyor, neler vaat ediyor ve kimlere uygulanmıyor?
Zayıflama fotoğrafları ilaç firması tarafından izinsiz kullanıldı

Zayıflama fotoğrafları ilaç firması tarafından izinsiz kullanıldı

Antalya’da, tüp mide ameliyatıyla 168 kilodan 73 kiloya düşen Muhsine Tekin (49), internette zayıflama ilacı satan bir firmanın, sosyal medyada paylaştığı zayıflamış halini gösteren fotoğraflarını izinsiz kullanıp, ilaç pazarladığını belirterek şikayetçi oldu.