Zihinsel Engelliler İçin Eğitim ve Dayanışma Vakfı

Zihinsel Engelliler İçin Eğitim ve Dayanışma Vakfı Haberleri

Zihinsel Engelliler İçin Eğitim ve Dayanışma Vakfı haberleri sayfasında Zihinsel Engelliler İçin Eğitim ve Dayanışma Vakfı haberlerini bulabilir tüm Zihinsel Engelliler İçin Eğitim ve Dayanışma Vakfı haberlerini, gelişmeleri ve son dakika haberleri okuyabilirsiniz. Zihinsel Engelliler İçin Eğitim ve Dayanışma Vakfı haberleri ile ilgili geçmişten bugüne Posta'da 3 haber bulunmaktadır.

Bee Gees’in Stayin Alive şarkısı engelli gençlerin sesi oldu

Bee Gees’in Stayin Alive şarkısı engelli gençlerin sesi oldu

Görme engelli bir solist ve 4 özel gereksinimli gençten oluşan Fark Band, 70’ler ve 80’lere damga vuran Bee Gees’in Stayin Alive şarkısının Türkçe versiyonuyla farkındalık yaratmak için müzik dünyasına adım attı. İstanbul Zihinsel Engelliler İçin Eğitim ve Dayanışma Vakfı (İZEV) Hakan Kural, "Toplumun ‘engelli’ diyerek önyargıyla yaklaştıkları özel gereksinimli gençlerin güçlü yanlarıyla müzik dünyasına adım attığı bu proje ile hem yurt içi hem de yurt dışında yeni bir model olacağımıza inanıyoruz" dedi.
Bu videoyu izleyecek 10 milyon kişi aranıyor

Bu videoyu izleyecek 10 milyon kişi aranıyor

İstanbul Zihinsel Engelliler İçin Eğitim ve Dayanışma Vakfı (İZEV) bir ilke imza attı...
QNET İZEV gençleriyle buluştu

QNET İZEV gençleriyle buluştu

QNET, İZEV (İstanbul Zihinsel Engelliler için Eğitim ve Dayanışma Vakfı)’ nın desteklediği gençler ile Trump Towers Alışveriş Merkezi’nin ev sahipliğinde bir araya geldi. Keyifli geçen etkinlikte zihinsel engelli olarak tanımlanan fakat kendilerini “farklı bireyler” olarak tanıtan gençler, su içme alışkanlıkları üzerine QNET Uzman Diyetisyeni Işın Sayın'dan bilgi aldı. Işın Sayın'ın bilgilendirmesinin ardından Vedat Behar, farklı gençler için mini bir konser verdi. Genç popçunun şarkılarıyla gençler gönüllerince dans etti ve keyifli anlar yaşadı