Hacı Sabancı ile Ahu Yağtu karşılaştı!

Cem Yılmaz’ın eski eşi Ahu Yağtu (39) ile Hacı Sabancı (30) 10 Temmuz’da Emirgan’daki bir kulüpte kalabalığa aldırmadan sabah 5’e kadar dans edip öpüşmüştü. O günden sonra ikili bir daha bir araya gelmemişti.
 

20 Ağustos 2017, Pazar 14:09
A A
Hacı Sabancı ile Ahu Yağtu karşılaştı!
Geçen gece Ortaköy’de bir kulüpte karşılaştılar. Birbirlerini görmezden geldiler. Hacı Sabancı bir süre sonra arkadaşlarını alıp deniz motoruyla kulüpten ayrıldı. Ahu Yağtu ve ekibi eğlenmeye devam etti.


Burcu Esmersoy ile Hacı Sabancı tanıştıİmaj değiştiren Özge Ulusoy'dan Hacı Sabancı'ya mesaj!


HACI SABANCI İLE AHU YAĞTU DUDAK DUDAĞA!

10 Temmuz'da Hacı Sabancı ile Ahu Yağtu’nun Emirgan’daki gece kulübü ‘Gizli Kalsın’da sabaha kadar eğlenip öpüştüklerini POSTA ortaya çıkarmıştı. Özge Ulusoy'un eski sevgilisi Hacı Sabancı ile eğlenen Ahu Yağtu, Özge Ulusoy'un ‘Dostum’ dediği kişiler arasındaydı.

Özge Ulusoy olayın ardından şunları söylemişti: “Haberi görünce şok geçirdim! Araştırdım, sordum. Meğer o gece herkes görmüş. Ahu 16 yıllık arkadaşım. Asla beklemezdim.

Telefon açıp inkar etmek istedi. Ama cevap vermedim. Instagram’dan da sildim, Ahu benim için artık bitti. Hacı’ya kızmadım. Erkektir yapar. Bugün de ölmediysem bir daha ölmem. onlara tek şey diyorum; Allah ikisini de mutlu etsin. Ben çok güçlüyüm.’’


Ahu Yağtu ve Özge Ulusoy pişti oluyordu!Hacı Sabancı'dan Ahu Yağtu açıklamasıArzu Sabancı, Özge Ulusoy-Hacı Sabancı ilişkisiyle ilgili sessizliğini bozdu

 

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Meryem Uzerli Eşkıya'ya veda etti