Hacı Sabancı: Param vardı ama alışveriş yapamıyordum

Bekir Saçar'ın Görünen Adam köşesinde bu hafta...

A A

Mide ameliyatı olup 130 kilodan 80 kiloya inen Hacı Sabancı’yı önceki gün Nişantaşı’nda gördüm. Rutin kontrolleri için Prof. Dr. Mehmet Ali Yerdel’e gitmiş. Hacı “Aynaya baktığım zaman kendimi daha çok beğeniyorum.

Kiloluyken param olmasına rağmen kıyafet almak için alışverişe gidemiyordum. Şimdi beğendiğim her kıyafeti alıp giyebiliyorum. Eskiden restorana gittiğimizde yemeğimi ilk ben bitirirdim. Şimdi ise en son ben bitiriyorum” dedi.

DİZİYE GERİ DÖNDÜ

DİZİYE GERİ DÖNDÜ

Armatör Kahraman Sadıkoğlu’nun oğlu Kemal 2013’te Reyhan Baylan ile evlenmişti. Stilsos’un kurucusu Reyhan oyunculuk dersleri alıyordu.

Geçen yıl ‘Kalp Atışı’ ve ‘Ufak Tefek Cinayetler’ dizilerinde konuk oyuncu olmuş, daha sonra ‘İkizler Memo-Can’ dizisinin kadrosuna dahil olmuştu. Altı ay önce rol gereği diziden ayrılan Reyhan geçen hafta diziye geri döndü.

MIAMI'DE OTEL AÇIYOR

MIAMI'DE OTEL AÇIYOR

Süzer Holding Yönetim Kurulu Üyesi Baran Süzer, holdingin yurtdışı yatırımlarını yönetiyor. Florida’nın en ünlü sosyete dergisi Ocean Drive, mart sayısında Baran Süzer ile röportaj yapmış. Dergi, Baran’ın Miami’de iki yeni otel açacağını yazmış. Satın alınan Art Deco bir bina yenilenip otel olacakmış. İkincisi de sıfırdan yapılacakmış.

ŞEF ELİF'E İKİ ÖDÜL

ŞEF ELİF'E İKİ ÖDÜL

Şef ve gastronomi yazarı Elif Edes Tapan, ‘Elif ile Lezzet Yolculuğu’ adında televizyon programı yapıyor.

Birçok yemek kitabı da yazan Elif’i, Okan Üniversitesi ‘Yılın Şefi’ seçti. Fashion TV’nin de ‘En Moda Gurme’ seçtiği Elif, ödülünü 15 Nisan gecesi alacak.

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Haluk Levent sözünü tuttu