Hadise 'Murad'ına erecek mi?

Hadise 'Murad'ına erecek mi?

Hadise, modacılık ve işletmecilik derken şimdi de gözünü sinemaya dikti. Seksi şarkıcı, senaryosunu yazdığı filmin başrol teklifini Murat Boz’a götürdü

12 Eylül 2016, Pazartesi 12:13 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Takvim'de yer alan habere göre; şarkıcılığın yanı sıra geçen yıl bir hazır giyim markası için tasarladığı koleksiyonla moda sektörüne de adım atan Hadise, bu sene ablasının Bodrum'da açtığı 'La Plaj' adlı mekanla işletmeciliğe de adım atmıştı. Güzel şarkıcı, şimdi de sinema sektörüne göz kırpıyor.

Bir sinema filminin senaryosunu yazan Hadise, başrol için 'O Ses Türkiye'de jüri koltuğunu paylaştığı Murat Boz'un kapısını çaldı.

BİR AŞK HİKAYESİ...

İlk olarak Büşra Pekin'le rol aldığı 'Hadi İnşallah' adlı filmle sinemayla tanışan popçu, geçtiğimiz yıl da sevgilisi Aslı Enver ve Burak Özçivit'in yer aldığı 'Kardeşim Benim'le sektöre iyiden iyiye ısındı. Üçüncü filmi olan 'Dönerse Senindir' için de geçtiğimiz aylarda kamera karşısına geçen Boz'un yakın dostu Hadise'nin teklifine sıcak baktığı iddia edildi.

Güzel şarkıcının yazdığı duygusal bir aşk hikayesini anlatan senaryoyu çok beğenen Murat Boz'a daha birçok sinema filmi teklifinin geldiği ve ünlü şarkıcının bu yüzden net bir karar veremediği söyleniyor...

BOZ'UN BAŞROL TERCİHİ AŞKI

Ünlü popçuya 'Murad' diye seslenerek fenomen olan Hadise, başrolde rol alıp almamakta kararsız. Seksi şarkıcı, Boz'u ikna ederse rol gereği ünlü popçuyla aşk yaşayacak. Popçunun başroldeki tercihi ise sevgilisi Aslı Enver.
 

Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Serdar Ortaç: Seçil benim için son durak