Hadise: O konulara girmeyelim

KKTC’deki konseri öncesinde basının karşısına çıkan Hadise Ajda ve Murat Boz ile ilgili sorulara cevap vermedi.

18 Kasım 2019, Pazartesi 08:00 Son Güncelleme:
A A
Hadise: O konulara girmeyelim

Hadise, KKTC’deki konseri öncesinde basının karşısına çıktı. Habercilerin yönelttiği 3 soru karşısında tepki verdi. İlk soru şuydu:

“Sevgilisi Aslı Enver’den ayrılan Murat Boz ile Avrupa turnesine çıkıyorsunuz. Bu aranızdaki aşk dedikodusunu güçlendirmez mi?” Pop yıldızı “Geçiniz, cevap yok” dedi.

'Bu soruları geçelim arkadaşlar'

İkinci soru ise şöyleydi: Ajda Pekkan ‘O Ses’ programına konuk geldi. Birlikte bir fotoğraf çekip Instagram’da paylaştınız. O karede Ajda’ya fotoşop uygulamadınız. Süperstar ‘Hadise, Ajda’yı harcadı’ yorumlarını okumuş ve üzülmüş. Ne dersiniz? Hadise, bu sözler karşısında da gerildi. “Girmiyorum, girmiyorum, bu konulara girmiyorum! Geçelim arkadaşlar” dedi.

Fotoğraf yasağı

Özel hayatıyla ilgili altın kuralları olduğunu söyleyen Hadise “Yalnız olduğumu kim söylüyor? Niye yalnız olduğumu düşünüyorsunuz mesela? Lütfen sahne programı öncesi özel sorularla beni köşeye sıkıştırmayın.

Gerçi hiç sıkışmam, ama! Özel hayatımda biri olsa da söylemem. Çünkü bu benim özelim. Bir gün evlenirim. Size evlendiğimi de söylemem. Doğum günü partilerimde bile kimsenin fotoğraf çekip paylaşmasına izin vermiyorum” dedi.

Hadise zayıfladı

Bu arada Hadise sporla tam 6 kilo verdi.


Hakan KIRARSLAN/ POSTA


Bu haberi de okudularHadise o iddiaya sinirlendi: Çok ayıp ve saygısızlık

Bu haberi de okudularHadise'nin konser stili: 'Aynalı kostüm' ile pişti oldu

Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER Yıldız Kenter'in ölümü sanat camiasını yasa boğdu