Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz aylar sonra ilk kez görüntülendi!

Kızlarının arasındaki huzursuzluktan dolayı intihara teşebbüs eden şarkıcı Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz, ilk kez görüntülendi. Anne Açıkgöz, sağlığının iyi olduğunu ve ailede her şeyin yolunda olduğunu söyledi

08 Ekim 2018, Pazartesi 12:28 Son Güncelleme:
A A

Anne Açıkgöz, çocukları arasındaki küslükle ilgili ilk kez konuştu.

Gülnihal Açıkgöz "Her şey yolunda. Kızımla geziyoruz. Hadise ile kardeşleri küs değil. İyiler. İş ilişkileri bitebilir." dedi.

Kavga iddialarına cevap veren Derya Açıkgöz, ''Biz kardeşiz, her zaman birbirimize destek çıkacağız beraber çalışmasak bile… O benim ablam yapacak bir şey yok. Her konuda birlikteyiz'' dedi.

NELER OLMUŞTU?

Hadise'nin annesi Gülnihal Açıkgöz temmuzda intihara teşebbüş etmiş, yazdığı mektuptaki ''Evlatlarım yüzümü güldürmedi'' sözleri dikkat çekmişti.

Bu olay sonrası Hadise, menajerliğini üstlenen ablası Hülya Açıkgöz ve stil danışmanlığını yapan kardeşi Derya Açıkgöz ile ilişkisini kesmişti.


Hülya Açıkgöz, ''Hadise ile aramızda sorunlar var, zamanla çözeriz. Bizim ailemiz yıkılmaz'' açıklamasını yapmıştı. Ama Hadise ablasına ''Üzerimden haksız kazanç elde etti'' diye dava açmıştı. 

Hadise'nin bu hamlesi sonrası abla Hülya Açıkgöz sosyal medya hesabından ''İntikam çok tatlı bir kelime, sen ne dersin?'' yazdı. Hadise'nin yanıtı ''İntikam mı? Yok, ben çok tembelim. Şurada oturup karmanın seni mahvetmesini izleyeceğim'' oldu. Hülya Açıkgöz de şu karşılığı verdi: ''Seyret bakalım neler yapacağım. Bir tek sosyal medya hayatın kalacak. Ne kadar da üzücü bir hikaye!'' Sonra yazdıklarının hepsini sildi.

Aradan 2.5 geçmesine rağmen sular durulmadı, aksine kriz büyüdü. Hadise ile ablası geçen gün Instagram'da kapıştı.

Sıradaki haber yükleniyor...

Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.