Hadise'nin yüzü biraz da olsa güldü... Kaan Yıldırım sevgilisini mutlu etmek için harekete geçti

Hakkındaki ihanet iddiaları ile zor günler geçiren Hadise, Kaan Yıldırım’ın desteğiyle biraz da olsun moral buldu. Bir süredir birlikte olduğu sevgilisi Kaan Yıldırım, Hadise'nin çok istediği 280 bin TL’lik çantayı aldı. Bununla da kalmadı; baş başa Maldivler tatili ayarladı.

27 Nisan 2021, Salı 10:33 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Hadise, zaman zaman sıkıntılı günler geçiriyor. Önce aile sorunlarıyla karşı karşıya gelen Hadise'nin yüzü, 2020 yılı başından beri aşk yaşadığı Kaan Yıldırım sayesinde gülmüştü.

Ancak Hadise, geçtiğimiz günlerde bir kez daha sarsıldı. Adı yasak aşk iddialarına karışan Hadise'nin en büyük destekçisi Kaan Yıldırım olmuştu. Yasal süreç başlatacağını açıklayan Hadise, iddiaları kesin bir dille yalanlamıştı.

Çıkan haberlerin ardından ailesiyle sevgilisi arasında kaldığı konuşulan ünlü oyuncu, Hadise'ye desteğini sosyal medyadan vermekle kalmadı. Ünlü oyuncu, aşkının çok beğendiği ancak Türkiye'de olmayan 34 bin dolarlık Fendi marka çantayı satın aldı.

Takvim'de yer alan habere göre; Kaan Yıldırım, kişiye özel alışveriş imkanı sunan bir Instagram hesabı aracılığıyla Türkiye'ye getirttiği yaklaşık 281 bin TL'lik sarı renkli çanta sayesinde Hadise'yi çok mutlu etti.

Bununla da kalmayan Yıldırım, sevgilisi için bir de Maldivler tatili ayarladı. İkili, önümüzdeki günlerde birçok ünlü ismin de tatil için bulunduğu egzotik adaya giderek sıkıntılı süreci bir nebze de olsun unutmuş olacak.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER 5 dakikada dünyadan magazin (27 Nisan 2021)