Haftalık burç yorumları: Kişisel egolar ortaya çıkacak

Duygular ve mantık aynı anda ilerliyor. Yakın dostlarımızla iş birliği içinde olacağız. Toplumsal olguların önem kazanmasıyla, mesleki başarılar, hırslar ve sosyal ilişkiler paralel ilerleyecek. İlişkiler yön değiştiriyor. Filiz Özkol'dan haftalık burç yorumları...

28 Kasım 2021, Pazar 10:35 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
KOÇ: ÇEVRENİZİ YARGILAYABİLİRSİNİZ

KOÇ: ÇEVRENİZİ YARGILAYABİLİRSİNİZ

Güneş ve Merkür ruhsal evinizde ilerliyor. Kararlarınıza arkadaşlarınız destek verecek. Hedefleriniz, uzak ülkelerde yapacağınız başarılı çalışmalar, yaşam sürecinizi emin adımlarla şekillendiriyor. Maddi evinizde yoğunluk ve önemli kararlar var.

BOĞA: PLANLARINIZ OLUMLU

BOĞA: PLANLARINIZ OLUMLU

Bu hafta her şeyi yeniden gözden geçirmek için şartlar uygun gelişecek. Finans evinizle ilgili birçok fırsatı yakalayacak ve zekice paranızı değerlendireceksiniz. Karşınıza birçok fırsat çıkacak. Estetik davranışlarınız ve ölçülü konuşmalarınızla dikkat çekmeye başlıyorsunuz.

İKİZLER: SÜRPRİZLER SİZİ BEKLİYOR

İKİZLER: SÜRPRİZLER SİZİ BEKLİYOR

Bu hafta sürprizlere hazırlıklı olun. Riskler size yakışıyor ve bu atılımlardan alnınızın akıyla sıyrılıyorsunuz. Yaşantınızla ilgili sağlam kararlar alacaksınız. Kendinizi denetleme gereği duyacak ve ciddi aşamalar içinde olacaksınız. Duygusal anlamda taleplerinizin yüksek olduğu bir hafta.

YENGEÇ: RİSKLER SİZİ YORABİLİR

YENGEÇ: RİSKLER SİZİ YORABİLİR

Bu hafta, iddialı tavırlarınızla ortaya çıkıyor ve toplumda dikkat çekici işler yapmak istiyorsunuz. Egolarınızı tatmin etmek için elinize geçecek fırsatları akıllıca kullanmalısınız. Beklediğiniz fırsatları yakalamak ve iş olanaklarınızı genişletmek için uygun bir dönemdesiniz.

ASLAN: DEĞERİNİZİN FARKINDASINIZ

ASLAN: DEĞERİNİZİN FARKINDASINIZ

Güneş ve Merkür aşk ve sosyal evinizde. Değerinizin farkındasınız. Girdiğiniz topluluklarda önemli aşamalar kaydedeceksiniz. Yaşantınızla ilgili sağlam kararlar alacaksınız. Her dediğiniz olsun istiyorsunuz ama olaylar farklı olabilir. Kendinizi ifade edebileceğiniz birçok konu ilginizi çekecektir.

BAŞAK: DUYGUSAL BULUŞMALARA HAZIR OLUN

BAŞAK: DUYGUSAL BULUŞMALARA HAZIR OLUN

Önemli kişilerle bir araya gelme planları içindesiniz. Bu buluşmalar için kendinizi şimdiden güçlü ve sorumluluklarınızın bilincinde hissetmeniz, değişik kulvarlarda da önemli adımlar atmanızı sağlayacak. Duygusal yaşantınızda bir hareketlilik mevcut.

TERAZİ: AİLE VE ÇEVRENİZ ÖNEMLİ

TERAZİ: AİLE VE ÇEVRENİZ ÖNEMLİ

Enerjinizi ve vaktinizin tümünü yakın dostlarınızla ortak çalışmalar için kullanacaksınız. İşte sizi oyalayacak konulardan biri. Ailenizden ve kardeşlerinizin mutlu olaylarına tanık olacak ve onlar için zamanınızı harcayacaksınız. Çevrenizi çekim gücünüz ve cazibenizle etkileyeceksiniz.

AKREP: DEĞİŞİME İHTİYACINIZ VAR

AKREP: DEĞİŞİME İHTİYACINIZ VAR

Çevresel ilişkilerinizde kendinizi farklı bir şekilde ifade edeceğinizi biliyorsunuz. Beklediğiniz konuların ayağınıza gelmesi sizi olumlu motive edebilir. Düşünmeden ve aceleci bir şekilde sarf ettiğiniz cümlelerin başınıza iş açmasını istemiyorsanız, duygularınızı denetim altında tutmaya çalışmalısınız.

YAY: ÖZGÜVENİNİZ YÜKSEK

YAY: ÖZGÜVENİNİZ YÜKSEK

Birlikte çalıştığınız kişilerle aranızda kuracağınız diyaloglar çok önemli. Güneş ve Merkür kişisel evinizde düşüncelerinizi açıkça konuşmanıza neden oluyor. Baskıcı davranmak istemiyor fakat olayların boyutları sizin davranış biçimlerinizi olumsuz etkileyebiliyor. Özgüveniniz yüksek.

OĞLAK: ENERJİNİZ YÜKSELİYOR

OĞLAK: ENERJİNİZ YÜKSELİYOR

Güneş ve Merkür kafanızı karıştırsa da, kariyeriniz günden güne önem kazanmaya başlıyor. İkna kabiliyetiniz artıyor. Gündemde olan konularla ilgili birleştirici konuşmalar yapacağınız yerlerde bulunabilirsiniz. Duygusal konularda çok derin düşünüyor yargılama konusunda gerçekçi davranıyorsunuz.

KOVA: YALNIZLIĞA İHTİYACINIZ VAR

KOVA: YALNIZLIĞA İHTİYACINIZ VAR

Güneş ve Merkür yenilikler vadediyor. Bu hafta, genel ve özel yaşantınız belli bir düzeyde kalacak. Sizi sıkan konular karşısında umutsuzluğa kapılmak yerine üzerine giderek, pes etmemelisiniz. Yalnızlığa ihtiyacınız olacak. Kariyerinize uygun kişilerle birlikte olacak ve çevrenizde takdir göreceksiniz.

BALIK: TEMKİNLİ DAVRANMALISINIZ

BALIK: TEMKİNLİ DAVRANMALISINIZ

Bu hafta, kişisel olaylarınıza daha temkinli yaklaşmalısınız. Olayları değerlendirirken, yeteneklerinizi ortaya çıkarma çabası içindesiniz. İçinde bulunduğunuz sosyal çalışmalar, sizin bu yönünüzü tatmin ederken, yeni şartları da beraberinde getiriyor.

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER En narsist burçlar