Hailey Baldwin'den Justin Bieber itirafı

Justin Bieber ve Hailey Bieber evlendikten sonra ünlü şarkıcı bazı ruhsal problemler yaşamıştı. O dönem bu konu hakkında konuşmayan çiftten Hailey Bieber zor günler geçirdiklerini belirterek "Gerçekten iyi olup olmayacağını bilmiyorum’ dediğim günler oldu" dedi.

03 Kasım 2021, Çarşamba 14:22 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

2018 yılında sürpriz bir kararla nikah masasına oturan Hailey Baldwin-Justin Bieber çiftinden ünlü model, şarkıcı eşinin yaşadığı ruhsal sorunlar hakkında konuştu.


'GEÇECEK'

'GEÇECEK'

24 yaşındaki Baldwin, "Annemi birkaç kez aradığımı hatırlıyorum; belirli bir zaman Brooklyn’deydik ve onu aradım, ağladım ve ‘Bunu yapamam. Sonsuza kadar böyle olacaksa, bunu yapabilmemin hiçbir yolu yok’ dedim. Telefonda çok sakin olduğunu hatırlıyorum ve ‘Geçecek. Sen iyi olacaksın, o sağlıklı olacak ve biz senin için buradayız’ dedi" ifadelerini kullandı.

Ünlü model, hayatının en kötü zamanında birisini terk edecek bir insan olmadığını da sözlerine ekledi. Baldwin yaşadıkları zorlukla ilgili konuşmaya devam etti:


“Gerçekten zordu. ‘Gerçekten iyi olup olmayacağını bilmiyorum’ dediğim günler oldu. İçimde gerçekten derinlerde bir şey ‘Bunu atlatacak’ diyordu. Uzun sürecekti. O sırada Justin, depresyon mücadelelerinin ortasındaydı.”

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Yargı dizisinde büyük itiraf