Hailey Baldwin'in büyüdüğü ev borç krizinden satılık

Justin Bieber'ın çiçeği burnunda nişanlısı Hailey Baldwin'in New York'ta büyüdüğü ev, Stephen Baldwin'in borç krizinden dolayı açık artırmayla satılacak

19 Temmuz 2018, Perşembe 21:56
A A

Genç top model Hailey Baldwin'in aktör babası Stephen Baldwin ile eşi Kennya'nın 2000 yılında 812 bin dolara satın aldığı eve, Baldwin'in kredi ve vergi borçlarını ödeyememesi nedeniyle el konulmuştu.


Aylık 7 bin dolarlık kredi taksitlerini ödeyemedikleri için banka tarafından haciz konulup satışa çıkarılan ev, Aralık ayından bu yana yeni sahibini bekliyordu. 


365 metrekare büyüklüğündeki, beş odası ve beş araçlık garajı bulunan ev, Deutsche Bank tarafından yeniden açık artırmaya çıkarıldı.


560 bin dolar başlangıç fiyatıyla satışa sunulan ve uzun süredir boş olan evin belli bölümlerinde çürümeler ve göçükler meydana geldiği, balkonlarının ve hatta posta kutusunun bile kırık olduğu görüldü. 

Baldwin çifti, son yıllarda şehir dışındaki bir çiftlikte yaşıyor.


 Baldwin Ailesi uzun süredir borç krizi yaşıyor.


Kişisel verilere ilişkin aydınlatma politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için Kişisel verilere ilişkin aydınlatma metnimizi inceleyebilirsiniz.