Hailey Bieber'dan kapüşonlu ile spor şıklık dersine hoşgeldiniz!

Hailey Bieber'a bayılıyoruz artık. Her kıyafetine, kendi has tarzına, çabasız şıklığına... Ancak bir şey dikkatimizi çekti. Hailey'nin kapüşonlu sweatshirt'ler ile olan ilişkisi. Hem spor ayakkabılarla, hem topuklularla, hem spor, hem spor şık öyle güzel kombinliyor ki. Bugün size kapüşonlularınızı çok da hafife almamanız gerektiğini Hailey Bieber öğretecek. O kapı arkalarına gelişigüzel astığınız, bir askı kullanmaya bile tenezzül etmediğiniz, sadece sahile yürüyüşe giderken giydiğiniz o kapüşonlu sweatshirtlerin kıymetini anlayacaksınız. Sizin için birkaç kapüşonlu listelemeyi de ihmal etmedik.

13 Kasım 2020, Cuma 17:26 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News
Sizin aklınıza gelir miydi?

Sizin aklınıza gelir miydi?

Yahu, dolabınızdaki yeşil sweatshirtünüzle minik ekoseli kumaş pantolonu bir arada giymek sizin aklınıza gelir miydi? Hailey'nin aklına gelmiş. Evet, şimdi diyeceksiniz ki 'Benim kapüşonlum da Chanel olsa benim de aklıma gelirdi'. Haydi, Chanel yazısını ve logosunu kaldırın ne değişti?

Muhakkak vardır dolabınızda

Muhakkak vardır dolabınızda

Bir siyah tayt, bir siyah kapüşonlu sweatshirt, bir siyah peluş manto, bir siyah çanta, bir siyah spor ayakkabı... Bize sende olmayan birini söyle. Eminiz hepsinden en az bir tane var sende de. Önemli olan, bir araya getirmek.

Halka küpeler her kombini kurtarır

Halka küpeler her kombini kurtarır

O altın rengi halka küpeleri taktığınız her kombin, bir anda şık oluverir. Hailey Bieber bunu öyle güzel başarıyor ki. Şimdi bu kombinle gidemeyeceği hiçbir yer yok.

Bir de kapüşonsuz düşünün

Bir de kapüşonsuz düşünün

Şimdi bu kombini bir de kapüşonsuz düşünün. Yalnızca uzun mantosunun yakası bitiyo Hailey'nin ensesinde. Nasıl eksik kaldı değil mi fotoğraf?

Altın rengi halka küpe taktiği çalışıyor

Altın rengi halka küpe taktiği çalışıyor

Altın rengi halka küpenin kurtaranayacağı kombin yoktur demiştir. Hailey'nin modaya çok kafa yormadığını, ama mantıklı seçimler yaptığını gözlerimizle görebiliyoruz. Kafa karıştıran renkler, kalabalık aksesuarlar yok.

İşte bunu alkışlarız

İşte bunu alkışlarız

Gardrobunun en ciddi kısmındaki kırmızı takımınla gri kapüşonlunu birlikte kullanmak nasıl aklına geldi Hailey? Valla biz ayakta alkışlıyoruz.

Monokromda birinci

Monokromda birinci

Monokrom, yani tek renk giyinmeyi en iyi başaranlardan biri Hailey. Muhtemelen spora gidiyor ya da kahve içmeye çıkmış ama doğru renk ve kapüşonluyla yine şık olmayı başarmış.

Safran rengi kapüşonlu Beyyoglu'da 119 TL.

Vatkalı lila rengi kapüşonlu gotham.com.tr'de 94 TL.

Turuncu kapüşonlu baskılı crop sweatshirt Koton'da 49 TL.

Beyaz kapüşonlu üst H&M'de 89,99 TL.

Mint rengi kapüşonlu üst tozlu.com.tr'de 49TL.

Çok Renkli Sunset-Fire Batik Sweat Elbise 179,95 TL.

Oversize peluş sweatshirt Stradivarius'ta 229,95 TL.

Bato Yaka Sweatshirt Adilışık'ta 149.90 TL.


Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Sarı saçlar çekici kalsın! Sarı tonlu saçlar için üretilmiş en iyi 10 mor şampuan