Hailey'den Selena'ya: Bırak kocamın peşini!

Gösteri dünyası yılın en hararetli aşk üçgeni söylentisiyle çalkalanıyor

16 Mayıs 2019, Perşembe 17:40 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU

Radaronline.com adlı sitenin iddiasına göre, Justin Bieber, bir zamanlar büyük aşk yaşadığı Selena Gomez'den bir türlü kopamıyor. Üstelik Hailey Baldwin ile evli olmasına rağmen. 


Justin Bieber, eşi Hailey Baldwin ve eski sevgilisi Selana Gomez arasında ipler iyice gerilmiş durumda radaronline'ın iddiasına göre.


Sitede yer alan habere göre, Justin Bieber ile evli olan model Hailey Baldwin, kocasının bir süredir Gomez ile mesajlaştığının farkındaydı. 

Öne sürülenlere göre Baldwin, Bieber ile Gomez'in mesajlaşmasına dah fazla dayanamadı ve Gomez'e ulaştı. Baldwin, Gomez'e kocasından uzak durmasını söyledi.


Yine aynı sitede yer alan haberlere göre şu sıralar yeni filmi The Dead Don't Die adlı filminin tanıtımı için Cannes'da bulunan Selena Gomez, Hailey Baldwin'in bu sözlerine kahkahalarla gülerek karşılık verdi.

Üçlüye yakın kaynaklara göre Selena Gomez, Justin Bieber'ın kendisini her zaman sevdiğinden ve seveceğinden emin. Hatta Bieber'ın Baldwin'i bırakıp yine kendisine döneceğini düşünüyor. İşin ilginç yanı Hailey Baldwin'in de bunu biliyor olması.

Bu iddiaların ortaya atılmasından sonra birçok kişi Justin Bieber ile Hailey Baldwin'in aniden başlayan ve evliliğe giden ilişkilerinin çok uzun ömürlü olmayacağı görüşünü tekrarlıyor. 


Sıradaki haber yükleniyor...
SIRADAKİ HABER 'Kıyamet ambarı' için yeni tohumlar geldi