Hakan Altun’dan ayrılan Gonca Vuslateri’den manidar paylaşım!

Geçtiğimiz yılın sürpriz aşklarından olan Gonca Vuslateri ve Hakan Altun birlikteliği 2021'i görmeden sona ermişti. Vuslateri, önceki gün "Türkiye’nin en iyi erkek sesi Teoman" şeklinde bir paylaşımda bulundu. Vuslateri'nin bu mesajı ayrılık sonrasında 'manidar' olarak yorumlandı.

17 Ocak 2021, Pazar 11:42 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Gonca Vuslateri ve Hakan Altun birlikteliği herkesi şaşırtmış ancak ikili, yeni yılı görmeden yollarını ayırmıştı. Çiftin yaşadıkları fikir ayrılıkları nedeni ile bu kararı aldıkları öne sürülmüştü.

Ünlü şarkıcı, Gonca Vuslateri’yi sosyal medya hesabından da sildi. Altun, ilişkisi başladığı zaman sadece Vuslateri'yi takip ediyordu.

'Yalanlar, sahtelikler, riyakarlıklar, iftiralar, aldatanlar...'

'Yalanlar, sahtelikler, riyakarlıklar, iftiralar, aldatanlar...'

Ayrılık sonrası Vuslateri’nin sosyal medyadan yaptığı paylaşımlar ise dikkat çekti. Ünlü oyuncu, önce Instagram'dan, "İnsanın umudunu kaybettiren şeyler; yalanlar, sahtelikler, riyakarlıklar, iftiralar, aldatanlar diye devam eden bir liste" yazılı bir paylaşımda bulundu.


Vuslateri sonrasında da, "Türkiye’nin en iyi erkek sesi Teoman" şeklinde bir mesaj paylaştı. Vuslateri'nin paylaşımı ayrılık sonrasında, sosyal medya kullanıcıları tarafından 'manidar' olarak yorumlandı.

34 yaşındaki Vuslateri, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullanmıştı:

Birini sevmek... Gördüğün ilk kalp resminin içine girip, onu hayal etmek. Öpmek o hayali. Şüküre rast getirmek. Küçücük kalbi.. Kollayarak sev beni. Susarak. Dökerek sev. Aklıma takılsın kazağın. Bana eksil. Bana ağ’la kendini. Böyle böyle yazılsın kaderimiz. Turam sensin...

Hakan Altun ise, bu gönderisine, "Anladım ki eri olmuşum ben bu aşkın. Vuslatı beklerken..." notunu düşmüştü.

Hakan Altun ise, bu gönderisine, "Anladım ki eri olmuşum ben bu aşkın. Vuslatı beklerken..." notunu düşmüştü.


Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Hollywood'un en zengin oyuncusu Dwayne Johnson, evini zararına satıyor!