Hakan Baş itiraf etti: Bensu ile çalkantılı bir dönemdeyiz

2018 yılında nikah masasına oturan, mutluluklarına imrenerek bakılan Bensu Soral ve Hakan Baş çiftinden üzücü haber geldi. Çiftin evliliğinde kriz çıktı. Hakan Baş, 'Söylemezsem Olmaz' programına konuşarak sessizliğini bozdu.

14 Eylül 2021, Salı 09:01 Son Güncelleme:
YAZI BOYUTU
Abone Ol Google News

Oyuncu Bensu Soral 29 Eylül 2018'de 3 yıllık sevgilisi iş insanı Hakan Baş ile nikâh masasına oturmuştu.

Çiftin, Four Seasons Otel'de gerçekleşen düğününe 500 davetli katılmıştı. Çift, dillere destan bir şekilde dünya evine girmişti.

ÇOCUK KRİZİ İDDİASI

ÇOCUK KRİZİ İDDİASI

Kısa süre öncesine kadar mutlulukları ile herkesi imrendiren Bensu Soral (30) ile kendisinden sekiz yaş büyük olan Hakan Baş arasında çocuk krizi patlak verdiği iddia edilmişti.

SOSYAL MEDYA FENOMENİYLE EĞLENDİ

SOSYAL MEDYA FENOMENİYLE EĞLENDİ

Hakan Baş'ın sosyal medya fenomeni Mina Ceran ile eğlenirken görülmesi üzerine magazin programı 'Söylemezsem Olmaz'da, ünlü çiftin ayrılacakları yönünde haberler çıkmıştı.

Ünlü çift ortak bir açıklama paylaşarak çıkan haberleri yayınlamışlardı.İki ismin de sosyal medyada yayınladıkları açıklamada, "Şu dönemde evliliğimizle ilgili hassas bir süreç içerisindeyiz. Biraz zamana ve sizlerin de hassasiyetine ihtiyacımız var" ifadeleri yer almıştı. Bu açıklamanın üstüne Baş, 'Söylemezsem Olmaz'a konuştu.

"1 AYDIR ÇALKANTILI BİR DÖNEM GEÇİRİYORUZ"

"1 AYDIR ÇALKANTILI BİR DÖNEM GEÇİRİYORUZ"

İş insanı, "Bensu ile uyuşamadığımızı düşündüğümüz bazı konulardan dolayı yaklaşık 1 aydır çalkantılı bir dönem geçirdiğimiz doğru..."

"TOPARLANMAK İÇİN ÇABA SARF EDİYORUZ"

"TOPARLANMAK İÇİN ÇABA SARF EDİYORUZ"

"Bir yandan da toparlamak için karşılıklı çaba sarf ediyoruz. Dışarıdan gelen doğru/yanlış yorumlar süreci daha da zora sokuyor. Senden ve sizden de hassasiyet rica ediyoruz." ifadelerini kullandı.

Öte yandan adının karıştığı iddiaları yalanlayan Mina Ceran da sosyal medyadan açıklama yaptı.

"Son günlerde gündemi meşgul eden tamamen asılsız haberlerin karşısında sessizliğimi koruma sebebim; ilgili haberlerde bahsi geçen diğer şahıslara ve kendime olan saygımdandır"

konuyla ilgili gerekli açıklamayı diğer şahıslar zaten yaptılar... Ancak özellikle dün ve bugün çıkan bazı haberler konuyu çok farklı boyutlara taşımış olup, şahsım tarafından müdahaleyi gerektirecek konuma getirmiştir.

"Ayakları üzerinde duran genç bir kadın olarak, kendi emeğimle yerleştirdiğim ve kardeşimle beraber yaşadığım evim için yapılan yakıştırmaları üzülerek takip ettim."

"Genç bir kadının kendi parasını kazanıp, kendi evine kimseden destek görmeden yerleşmesini kabul etmek bu kadar mı zor?"

Bu Video
İlgini
Çekebilir
Sıradaki haber yükleniyor...
holder
SIRADAKİ HABER Magazin haberleri: 5 dakikada magazin turu (14 Eylül 2021)